Плуване

ПЛУВАНЕ

ТЕСТОВЕ ЗА ПРИЕМЕН ИЗПИТ

№ Тестове за спорт ПЛУВАНЕ

1. Максимално потребление на кислород кг/тл.
2. Ръстово-теглова разлика
3. 100 м. Съчетано (мин.)
4. Експертна оценка (2-6)
5. Набиране до отказ (бр.)
6. Дълъг скок (см.)
7. Гъвкавост на раменния пояс (см.)
8. Наклон напред (см.)
9. Жизнена вместимост (куб. см.)
10. Биологична възраст (0-6)

Държавен прием за 5ти клас; Свободни места за прием за 7,8,9,11 клас .

Срокове за подаване на документи:

Іви тур – 28.05.18 г. – 20.06.2018 г. в училището от 8.30ч. до 16.00ч.
ІІри тур – 09.08.18 г. – 14 .08.2018 г. в училището от 8.30ч. до 16.00ч.

Дати за провеждане на изпити:

Іви тур – 21.06.18 г.- 22.06.2018 г. от 8.00ч. до 16.00ч.
ІІри тур – 20.08.18 г. – 21.08.2018 г. от 8.00ч. до 16.00ч.

Записване на новоприетите:

Іви тур – 02.07.18 г. – 10.07.2018 г. в училището от 8.30ч. до 16.00ч.
ІІри тур – 23.08.2018 г. – 26.08.2018 г. в училището от 8.30ч. до 16.00ч.

Василики Кадоглу– 9 клас

Треньор Гергана Василева

ЕП девойки окрити води 5 000 м. Х място

Олимпийски маратон жени, окрити води 10 000 м. I място

Държ.шамп.на Испания, окрити води, 5 000 м – I място, покрит норматив за ЕП

Межд. маратон „Ноа Зелич“, 3 000 м. окрити води I място

38-ми маратон жени 2 000 м. окрити води I място

42-ри международен турнир 16 000 м. открити води – най-млад участник – IV място

Държавно лично отборно първенство жени, 50 м.,

800 м. кроул – I място

400 м. кроул II място

4 х 200 м. кроул II място

4 х 100 м. смесена III място

4 х 100 м. кроул II място

Държавно лично отборно първенство девойки младша възраст, 50м.

800 м кроул II място

200 м кроул I място

400 м кроул I място

4 х 200 м кроул I място

4 х 100 м съчетано III място

4 х 100 м кроул I място

Държавно отборно първенство девойки младша възраст, 50м.

800 м кроул I място

400 м кроул III място

4 х 100 м съчетано III място

Тихомир Тодоров – 11 клас

Треньор Никола Петров

Балкански игри младежи, 50 м. 4 х 200 м. св.стил III място

Държавно отборно първенство мъже, 50 м. 200 м. бътерфлай I място

200 м. св.стил I място

4х100 св. стил I място

4х100 съчетано I място

Държавно лично отборно първенство юноши старша възраст, 50 м.

50 м. бътерфлай I място

100 м. бътерфлай I място

200 м. бътерфлай II място

50 м. гръб III място

Европейско първенство юноши, 50 м

50 м бътерфлай XXVIII място

100 м бътерфлай XXIX място

200 м бътерфлай XXVIII място

ЛАУРЕАТ на ФОНДАЦИЯ “БЕРБАТОВ” ДЖОРДЖИЯ КАДОГЛУ

Албуми от архива

Албум 2

ТРЕНЬОРИ

Анна Кръстева Монева

Виктория Стойчева Димитрова

Никола Николаев Петров