Актуално‎ > ‎

Чудесни резултати 9-15.06.2014 година

публикувано 17.06.2014 г., 1:10 от Elena Stefanova

Чудесни резултати на финалите на държавните първенства през изминалата седмица  9-15.06.2014година  постигнаха учениците

от Спортно училище Варна :

Катерина Маринова - художествена гимнастика – с три финала на Европейско първенство в град Баку и класиране : четвърто място  на обръч, четвърто място  на бухалки и шесто място на лента!

С този резултат извоюва участие в Младежките олимпийски игри в Китай;

Борба класически стил – на ДЛОП кадетите спечелиха 5 медала!

Шампиони са Борислав Емилов , Междун  Ахмедов и

Валентин Григоров, с приз за най-техничен състезател;

Бокс - Душко Михайлов на ДЛОП - 2-ри кръг за младежи отново е шампион в категорията си 56 кг;

Плуване - Василики Кадоглу на ДЛОП  "Весел делфин"за 11годишни  спечели 7 златни медала и подобри 3 национални рекорда!;

Баскетбол девойки – във възрастта кадетки спечелиха шампионска титла на финалите на държавното първенство;

Спортна гимнастика – на държавното първенство за купи „Република България” за детско-юношеска възраст учениците спечелиха пет медала.

Гребане – на държавен индивидуален шампионат за девойки младша възраст Полина и Симона Костадинови спечелиха златните медали на двойка скул.