Галерия‎ > ‎

Наша гордост

 
                                                                                                             

Скорошни обявления

  • СПОРТНО УЧИЛИЩЕ "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ МЕСЕЦ ЮЛИ 2014 година                СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ   МЕСЕЦ  ЮЛИ  2014 година СПОРТ                                                                         Име, Фамилия Клас Клубна         принадлежност Учител по вид спорт Класиране  /място/ Дисциплина  категория Вид  първенство /юн./дев ...
    Публикувано от 11.08.2014 г., 5:28Elena Stefanova
  • СПОРТНО УЧИЛИЩЕ "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ МЕСЕЦ ЮНИ 2014 година                СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ   МЕСЕЦ  ЮНИ  2014 година СПОРТ                                                                         Име, Фамилия Клас Клубна         принадлежност Учител по вид спорт Класи ране  /място/ Дисциплина  категория Вид  първенство /юн ...
    Публикувано от 11.08.2014 г., 5:23Elena Stefanova
  • Спортист на месец май 2014 година                СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ   МЕСЕЦ  МАЙ  2014 година СПОРТ                                                                         Име, Фамилия Клас Учител по вид спорт Класи ране  /място/ Дисциплина  категория Вид  първенство /юн./дев./м ...
    Публикувано от 10.06.2014 г., 23:50Elena Stefanova
  • На Европейско първенство по вдигане на тежести ПЕТЪР ПЕТЕВ ТОДОРОВ, вдигане тежести 9 Б клас СКВТ ’’Черно море’’- Варна  Преподавател спорт – Пламен Генчев  Европейско първенство за кадети 30 април 2014г. гр. Чеханов Полша    Класиране – VIII място – 85 ...
    Публикувано от 22.05.2014 г., 2:19Elena Stefanova
  • На Европейско първенство по вдигане на тежести НИКОЛАЙ ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ , вдигане тежести 10 А клас СКВТ ’’Титан’’- Варна  Преподавател спорт – Живко Николов  Европейско първенство за кадети 1 май 2014г. гр. Чеханов Полша  V място – 85 кг двубой ...
    Публикувано от 22.05.2014 г., 1:52Elena Stefanova
Показани са 1 - 5 публикации от 13. Вижте още »
 

спорт

спорт

СПОРТНО УЧИЛИЩЕ "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ МЕСЕЦ ЮЛИ 2014 година

публикувано 11.08.2014 г., 5:28 от Elena Stefanova

               СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА
НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ
  МЕСЕЦ  ЮЛИ  2014 година


СПОРТ                                                                         Име, Фамилия Клас Клубна         принадлежност Учител по вид спорт Класиране  /място/ Дисциплина  категория Вид  първенство /юн./дев./м./ж./ отборно - индивидуално
борба класически стил            
Севгин Хасан Мехмед 10 б СК"Локомотив 93" Христо Филчев V място кат. 54 кг. СП кадети
Ивайло Александров Радев 9 в СК"Локомотив 93" Христо Филчев VII място кат. 42 кг. СП кадети







гребане            
Симона Георгиева Костадинова 9 СКГ "Черно море" Георги Георгиев I място А 1х скиф ДОШ дев. младша възрааст
        I място А 2х скул ДОШ дев. младша възрааст
        ІІ място отборно ДОШ дев. младша възрааст
Полина Георгиева Костадинова 9 СКГ "Черно море" Георги Георгиев I място А 2х скул ДОШ дев. младша възрааст
        IIІ място  А 2- без рулева ДОШ дев. младша възрааст
        ІІ място отборно ДОШ дев. младша възрааст
Ивета Георгиева Иванова 8 г СКГ "Черно море" Георги Георгиев IIІ място  А 2- без рулева ДОШ дев. младша възрааст
        ІІ място отборно ДОШ дев. младша възрааст
Станислав Дениславов Андреев 10 а СКГ "Черно море" Георги Георгиев IIІ място  А 1х скиф ДОШ   МЪЖЕ
             
лека атлетика            
Петър Иванов Крумов 12 б СК"Ч. море Атлетик" Иван Иванов IV м  Чук (6 кг) БП юноши старша възраст
             
модерен петобой            
Аделина Антонова Петрова 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІ място индивидуално ДП дев.16 г-2 кръг/3-бой/ 
        ІІ място отборно ДП дев.16 г-2 кръг/3-бой/ 
            ЕП девойки до 16 г- /3-бой/ 
        ІІІ  място индивидуално ДП дев.  18 г- IIкръг /4-бой/ 
        І място отборно ДП дев.  18 г- IIкръг /4-бой/ 
Карина Радостинова Русева 8 г СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І място индивидуално ДП дев.14 г- II кръг /2-бой/ 
        ІІ място отборно ДП дев.14 г- II кръг /2-бой/ 
        ІІ място отборно ДП дев.16 г-2 кръг/3-бой/ 
Балина Василева Димитрова 6 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІ място отборно ДП дев.16 г-2 кръг/3-бой/ 
        ІІ място отборно ДП дев.14 г- II кръг /2-бой/ 
Пресияна Мартинова Дишева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІ място индивидуално ДП дев.  18 г- IIкръг /4-бой/ 
        І място отборно ДП дев.  18 г- IIкръг /4-бой/ 
        участие   ЕП девойки до 18 г- /4-бой/ 
Василена Симеонова Тимофеева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І място отборно ДП дев.  18 г- IIкръг /4-бой/ 
        участие   ЕП девойки до 18 г- /4-бой/ 
Тодор Йовчев Михалев 10 б СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІІ  място отборно ДП младежи 18г-IIкръг/4-бой/ 
Иван Валериев Жеков 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІІ  място отборно ДП младежи 18г-IIкръг/4-бой/ 
        ІІІ  място отборно ДП младежи.16г-2 кръг/3-бой/ 
Крум Крумов Илиев 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІІ  място отборно ДП младежи.16г-2 кръг/3-бой/ 
Мишел Пламен Петрова 7 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІ място отборно ДП дев.14 г- II кръг /2-бой/ 
Марио Любомиров Терзиев 10 СКМП "Ч. море 69"   Георги Михайлов 40 място индивидуално ЕП юноши до 18 г- /4-бой/ 
        ІІ място индивидуално ДП юноши 18 г- IIкръг /4-бой/ 
плуване            
Георгия Кадоглу 9 СК  "Астери" Гергана Василева XII място 400 м съчетано ЕП   девойки
        XII място  200  съчетано ЕП   девойки
        XII място 200 м бруст ЕП   девойки
        І място 200 м бътерфлай  ДЛОП жени 50м
        І място  200  съчетано ДЛОП жени 50м
        ІІІ  място 100 м бътерфлай  ДЛОП жени 50м
        ІІІ  място 50 м бътерфлай  ДЛОП жени 50м
        ІІІ  място 50 м гръб ДЛОП жени 50м
        І място 200м св стил ДЛОП дев старша възраст 50м
        І място 400м св стил ДЛОП дев старша възраст 50м
        І място 800м св стил ДЛОП дев старша възраст 50м
        І място 50 м бътерфлай  ДЛОП дев старша възраст 50м
        І място 50 м бруст ДЛОП дев старша възраст 50м
        ІІ място 4х100м смес щаф ДЛОП дев старша възраст 50м
        ІІІ  място 4х100 м св стил ДЛОП дев старша възраст 50м
        ІІІ  място 4х200 м св стил ДЛОП дев старша възраст 50м
Стефчо Емилов Стефчев 10 а ПСК "Черно море" Никола Николов ІІ място 200 м бътерфлай  ДЛОП мъже 50м
Виктор Калоянов Николов 9 б ПСК "Черно море" Никола Николов ІІІ  място 100 м бруст ДЛОП юноши старша възраст 50м
        ІІІ  място 200 м бруст ДЛОП юноши старша възраст 50м
        ІІІ  място  200  съчетано ДЛОП юноши старша възраст 50м
        І място 4х200 м св стил ДЛОП юноши старша възраст 50м
Явор Яворов Цонев 9 б ПСК "Черно море" Никола Николов І място 4х200 м св стил ДЛОП юноши старша възраст 50м
Христо Георгиев Христов 8 г ПСК "Черно море" Никола Николов І място 4х200 м св стил ДЛОП юноши старша възраст 50м
спортна гимнастика            
Денислав Данаилов Дамянов 9 б ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място земна гимнастика ДЛОП  младежи


    І място отборно ДЛОП  младежи
Дамян Андреев Андреев 7 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място халки ДЛОП  юн.младша възраст
        ІІІ място земна гимнастика ДЛОП  юн.младша възраст
        І място отборно ДЛОП  юн.младша възраст
Радослав Руменов Рачев 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І място отборно ДЛОП  юн.младша възраст
Стефан Росенов Стоянов 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І място отборно ДЛОП  юн.младша възраст
Илко Деянов Стоянов 7 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І място отборно ДЛОП  юн.младша възраст
Людмил Красимиров Христов 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І място отборно ДЛОП  юн.младша възраст
Живко Владимиров Стоянов 5 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП момчета старша възраст
Димитър Бориславов Колев 5 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП момчета старша възраст
Радослав Николаев Вълков 5 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП момчета старша възраст
Станислав Петев Василев 9 б ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място кон с гривни ДЛОП  юн.старша възраст
        ІІІ място халки ДЛОП  юн.старша възраст
        ІІІ място прескок ДЛОП  юн.старша възраст
        ІІ място отборно ДЛОП  юн.старша възраст
Иван Светославов Илиев 9 в ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП  юн.старша възраст
Мариян Петров Василев 9 в ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП  юн.старша възраст
Руси Славчев Костадинов 9 в ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП  юн.старша възраст
Красимир Любомиров Васов 9 б ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП  юн.старша възраст
Габриел Валентинов Илиев 8 г ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП  юн.старша възраст
Деница Венелинова Иванова 7 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова ІІІ място многобой ДЛОП дев. старша възраст
        ІІ място земна гимнастика ДЛОП дев. старша възраст
        ІІІ място прескок ДЛОП дев. старша възраст
        ІІІ място смесена успоредка ДЛОП дев. старша възраст
        ІІІ място греда ДЛОП дев. старша възраст
Габриела Пламенова Петрова 8 г ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова ІІІ място греда ДЛОП кадетки
Ина Руменова Димитрова 11 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І място земна гимнастика ДЛОП жени
        ІІІ място греда ДЛОП жени
        І място отборно ДЛОП жени
Ирина Иванова Георгиева 11 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І място отборно ДЛОП жени
Теодора Кирилова Атанасова 12 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І място отборно ДЛОП жени
хандбал            
    ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно МТ 14 год. гр.Каракал Румъния
    ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно МТ 16 год. гр.Каракал Румъния
             

СПОРТНО УЧИЛИЩЕ "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ МЕСЕЦ ЮНИ 2014 година

публикувано 11.08.2014 г., 5:21 от Elena Stefanova   [ актуализирано 11.08.2014 г., 5:23 ]

               СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА
НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ
  МЕСЕЦ  ЮНИ  2014 година


СПОРТ                                                                         Име, Фамилия Клас Клубна         принадлежност Учител по вид спорт Класи ране  /място/ Дисциплина  категория Вид  първенство /юн./дев./м./ж./ отборно - индивидуално
баскетбол - юноши            
Мартин Светославов Стефанов 7 б БК "Ч. море порт Варна" Борис Борисов III място отборно ДП момчета до 14 г.
Мартин Дениславов Коцев 9 в БК "Ч. море порт Варна" Борис Борисов III място отборно ДП кадети до 16 г.
Кирил Методиев Вучев 8 б БК "Ч. море порт Варна" Борис Борисов III място отборно ДП кадети до 16 г.
Мартин Данаилов Георгиев 8 б БК "Ч. море порт Варна" Борис Борисов III място отборно ДП кадети до 16 г.
Симеон Стефанов Георгиев 8 б БК "Ч. море порт Варна" Борис Борисов III място отборно ДП кадети до 16 г.
бокс            
Душко Благовестов Михайлов 11 в БК "Черно море Варна" Димо Савов I място кат 56 кг ДЛОП 2-ри кръг+Купа"България"
Илкгюн Сали Хасан 11 в БК "Черно море Варна" Димо Савов IIІ място  кат 60 кг ДЛОП 2-ри кръг+Купа"България"
баскетбол - девойки            
Венцислава Венциславова Троева 8 б БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
Виктория Веселинова Николова 8 б БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
Глория Ивелинова Димитрова 8 а БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
Мартина Николаева Неделчева 8 б БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
Виктория Бориславова Георгиева 9 в БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
Христина Ганчева Ганчева 9 в БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
Християна Георгиева Стоянова 9 в БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
борба класически стил            
Виктор Веселинов Кирилов 8 а СК"Локомотив 93" Христо Филчев ІІ място  кат.+85 кг. ДЛОШ момчета
Филип Ралин Радев 8 а СК"Локомотив 93" Неделчо Панев IIІ място  кат. 85 кг. ДЛОШ момчета
Борислав Емилов Иванов 9 в СК"Локомотив 93" Неделчо Панев I място кат 42 кг ДЛОШ кадети
        IIІ място  отборно ДЛОШ кадети
Ивайло Александров Радев 9 в СК"Локомотив 93" Христо Филчев IIІ място  кат 46 кг ДЛОШ кадети
        IIІ място  отборно ДЛОШ кадети
Валентин Станиславов Григоров 10 б СК"Локомотив 93" Христо Филчев I място кат 63 кг ДЛОШ кадети
        най-техничен състезател ДЛОШ кадети
        IIІ място  отборно ДЛОШ кадети
Междун Мустафов Ахмедов 10 б СК"Локомотив 93" Христо Филчев I място кат 69 кг ДЛОШ кадети
        IIІ място  отборно ДЛОШ кадети
Милен Николаев Милчев 11 а СК"Локомотив 93" Христо Филчев IIІ място  кат. 100 кг. ДЛОШ кадети
        IIІ място  отборно ДЛОШ кадети
борба свободен стил            
Даниел Миланов Веселинов 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов IIІ място  кат. 85 кг. ДЛОШ момчета
вдигане тежести            
Мелкон Сираган Папазян 11в СК Титан Ж.Николов I място 69 кг двубой ДЛШ юноши
        I място 69 кг изхвърл ДЛШ юноши
        I място 69 кг изтласкв ДЛШ юноши
Александър Димитров Иванов 11 в СК Титан Ж.Николов I място 85 кг двубой ДЛШ юноши
        I място 85 кг изхвърл ДЛШ юноши
        I място 85 кг изтласкв ДЛШ юноши
Хенрик Серобович Тер-Гаманян 10 а СКВТ "Титан" Живко Николов ІІ място 69 кг двубой ДЛШ юноши
        ІІ място 69 кг изхвърл ДЛШ юноши
        ІІ място 69 кг изтласк. ДЛШ юноши
Николай Тодоров Георгиев 10 а СКВТ "Титан" Живко Николов I място 85 кг двубой ДЛШ кадети
        I място 85 кг изхвърл ДЛШ кадети
        I място 85 кг изтласк. ДЛШ кадети
Мерхан Сунай Мехмед 10 а СКВТ "Титан" Живко Николов I място 50 кг двубой ДЛШ кадети
        I място 50 кг изтласкв ДЛШ кадети
        I място 50 кг изхвърл ДЛШ кадети
Денислав Хараланов Хараланов 9 б СКВТ "Титан" Живко Николов IIІ място  над 94кг двубой ДЛШ кадети
        IIІ място  над 94кг изтласкв ДЛШ кадети
        IIІ място  над 94кг изхвърл ДЛШ кадети
Стоян Стоянов Петров 7 в СКВТ "Титан" Живко Николов ІІ място 40 кг изхвърл ДЛШ деца
Христо Димитров Христов 6 б СКВТ "Титан" Живко Николов IIІ място  62 кг двубой ДЛШ деца

      IIІ място  62 кг изтласкв ДЛШ деца
        IIІ място  62 кг изхвърл ДЛШ деца
Петър Петев Тодоров 9 б СКВТ "Черно море" Пламен Генчев I място 56 кг двубой ДЛШ юноши
        ІІ място 56 кг изхвър. ДЛШ юноши
        I място 56 кг изтласк. ДЛШ юноши
Красимир Петров Ненов 11 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ място 77 кг двубой ДЛШ юноши
        ІІ място 77 кг.изхвър. ДЛШ юноши
        IIІ място  77 кг изтласк. ДЛШ юноши
Димо Андонов Янчев 11 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев IIІ място  69 кг двубой ДЛШ юноши
        IIІ място  69 кг изхвърл ДЛШ юноши
        IIІ място  69 кг изтласкв ДЛШ юноши
Евгени Светланов Стоянов 12 б СКВТ "Черно море" Пламен Генчев IIІ място  над 105кг двубой ДЛШ юноши
        IIІ място  над 105кг изхвър. ДЛШ юноши
        IIІ място  над 105кг изтласк. ДЛШ юноши
Милен Ивайлов Иванов 8 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ място 85 кг двубой ДЛШ кадети
        IIІ място  85 кг изхвърл ДЛШ кадети
        ІІ място 85 кг изтласкв ДЛШ кадети
гребане            
Симона Георгиева Костадинова 9 СКГ "Черно море" Георги Георгиев I място А 2х скул ДИШ дев. младша възрааст
Полина Георгиева Костадинова 9 СКГ "Черно море" Георги Георгиев I място А 2х скул ДИШ дев. младша възрааст
Станислав Дениславов Андреев 10 а СКГ "Черно море" Георги Георгиев II място  А 1х лека катег ДИШ дев. младша възрааст
кану-каяк            
Борис Красимиров Босилков 9 а СК "Ч. Море - Бриз" Христина Иванова ІІ С1 500 ДОШ младша
        ІІ С1 1000 ДОШ младша
лека атлетика            
Станислав Светлозаров Станков 8 б СК"Супер спорт-Варна" Руслан Грозданов ІІ място  100м с препятствия Нац   шампионат момч до 16 год 
        ІІІ място 4 х 100 м Нац   шампионат момч до 16 год 
Никола Драгомиров Мисляков 8 б СК"Супер спорт-Варна" Руслан Грозданов ІІІ място 4 х 100 м Нац   шампионат момч до 16 год 
Силвия Георгиева Георгиева 8 б СКЛА "Евър" Цонка Господинова II място  1500 м Нац   шампионат момч до 16 год 
Веселина Йорданова Димитрова 8 б СК"Ч. море Атлетик" Георги Тихов І място 4 х 100м Нац   шампионат момч до 16 год 
Дария Любенова Любенова 11 б СК"Ч. море Атлетик" Георги Тихов ІІІ място 4 х 100м Нац   шампионат мъже и жени 
модерен петобой            
Пресияна Мартинова Дишева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І място отборно шпага ДП финали фехтoвка девойки
        II място  шпага ДП финали фехтoвка девойки
Василена Симеонова Тимофеева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І място отборно шпага ДП финали фехтoвка девойки
Аделина Антонова Петрова 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І място отборно шпага ДП финали фехтoвка девойки
Марио Любомиров Терзиев 10 СКМП "Ч. море 69"   Георги Михайлов II място  отборно шпага ДП финали фехт младежи
плуване            
Василики Кадоглу 5 а СК  "Астери" Гергана Василева І НРекорд 200м съчетано ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І НРекорд 100м бътерфлай ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І НРекорд 100м гръб ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І място 100м св стил ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І място 200м св стил ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І място 4х1000м смес щаф ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І място 4х100 м св стил ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І място Купа момичета ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        ІІ място комплексно  
Ива Радославова Миланова 10 а СК"Одесос 2008" Цв. Миланова І място 200 м бруст ДЛОП деца до 12 г, 50м
        ІІ място 100 м гръб ДЛОП деца до 12 г, 50м
Михаил Ивайлов Александров 5 а СК"Одесос 2008" Цв. Миланова ІІ място 200 м съчетано ДЛОП деца до 12 г, 50м
        ІІІ място 100 м делфин ДЛОП деца до 12 г, 50м
спортна гимнастика            
Дамян Андреев Андреев 7 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място земна гимнастика ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
        ІІ място прескок ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
        ІІ място отборно ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
Радослав Руменов Рачев 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
Стефан Росенов Стоянов 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
Живко Владимиров Стоянов 5 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІІ място висилка ДЛОТ купи"Р. България" момч ст
        І място отборно ДЛОТ купи"Р. България" момч ст
Ива Ивайлова Баракова 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І място отборно ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
Евгения Савова Евгениева 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І място отборно ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
Симона Димчева Атанасова 5 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І място отборно ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
хандбал            
Ерсин Мехмед Хюсеин 8 в ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
            най-добър вратар на турнира
Ивелин Бончев Йорданов 8 в ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
Николай Петков Ненчев 8 в ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
Здравко Иванов Славов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
            най-добра лява свръзка
Георги Пламенов Стоянов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
            най-добър защитник
Дилян Илиянов Илиев 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
            най-добър разпределител
Йордан Стоянов Михнев 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
            най-добър пивот 
Мартин Миленов Тодоров 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
            най-добро дясно крило
Панайот Илков Панайотов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
Павел Павлов Костов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
Станислав Божидаров Йорданов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
художествена гимнастика            
Катерина Маринова Маринова 8 КХГ "Чар ДКС" Филипа Филипова IV м  обръч ЕП девойки 
        IV м  бухалки ЕП девойки 
        VI м  лента ЕП девойки 

Спортист на месец май 2014 година

публикувано 10.06.2014 г., 23:50 от Elena Stefanova

               СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА
НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ
  МЕСЕЦ  МАЙ  2014 година
СПОРТ                                                                         Име, Фамилия Клас Учител по вид спорт Класи ране  /място/ Дисциплина  категория Вид  първенство /юн./дев./м./ж./ отборно - индивидуално
баскетбол - юноши          
Ангел   Димитров   Пейчинов 12 Борис Борисов III място отборно ДП юноши до 18 г.
Венелин   Пламенов   Христов 12 Борис Борисов III място отборно ДП юноши до 18 г.
Стефан   Иванов   Костадинов 11 Борис Борисов III място отборно ДП юноши до 18 г.
Ваньо   Валентинов   Маринов 11 Борис Борисов III място отборно ДП юноши до 18 г.
Любослав   Мирославов   Влаев 11 Борис Борисов III място отборно ДП юноши до 18 г.
           
баскетбол - девойки          
Борислава Веселинова Христова 11 Венцеслав Гечев ІІІ отборно ДП девойки до 19 г 
          MVP на първенството
Сюлюбе Сейфетинова Мехмедова 11 Венцеслав Гечев ІІІ отборно ДП девойки до 18 г 
Симона Станиславова Савова 11 Венцеслав Гечев ІІІ отборно ДП девойки до 18 г 
Вера Ицова Николова 11 Венцеслав Гечев ІІІ отборно ДП девойки до 18 г 
Емине Кемал Хасан 12 Венцеслав Гечев ІІІ отборно ДП девойки до 18 г 
Христина Ганчева Ганчева 9 в Венцеслав Гечев ІІІ отборно ДП девойки до 18 г 
           
борба класически стил          
Севгин Хасан Мехмед 10 б Христо Филчев ІІІ място кат. 54 кг. ЕП кадети
Ивайло Александров Радев 9 в Христо Филчев VII място  кат 42 кг ЕП кадети
Денис Красимиров Демиров 6 б Светослав Стоянов I място кат 32 кг ДЛОШ деца
      I място кат 32 кг Турнир св борба гр Дулово
Кристиян Тодоров Тодоров 6 б Светослав Стоянов III място кат 53 кг ДЛОШ деца
      III място кат 53 кг Турнир св борба гр Дулово
вдигане тежести          
Петър Петев Тодоров 9 б Пламен Генчев VIII място  56 кг двубой ЕП юноши
      VII място  56 кг изхвърляне ЕП юноши
      IХ място  56 кг изтласкване ЕП юноши
Николай Тодоров Георгиев 10 а Живко Николов V място  85 кг двубой ЕП юноши
      V място  85 кг изхвърляне ЕП юноши
      V място  85 кг изтласкване ЕП юноши
           
кик бокс          
Християн   Иванов   Кънчев 9 Красимир Кирилов І м стил К1  кат 51 кг ДЛП юн мл възраст
           
лека атлетика          
Силвия Георгиева Георгиева 8 б Цонка Господинова VI място  800 м БИ кадетки
      ІІ място 800 м Нац   шампионат мл  възраст 
Пресиян Росенов Матеев 9 Цонка Господинова I място 4х100м Нац   шампионат мл  възраст 
Мариела Красимирова Петрова 12 б Цонка Господинова ІІІ място 3000 преп. Нац   шампионат ст възраст 
Ева Петрова Спасова 10 а Георги Тихов ІІ място 200 м Нац   шампионат мл  възраст 
      ІІ място 4 х 400 м Нац   шампионат мл  възраст 
      ІІІ място 400 м преп. Нац   шампионат ст възраст 
Веселина Йорданова Димитрова 8 б Георги Тихов ІІ място 4 х 400 м Нац   шампионат мл  възраст 
Цонка Ивайлова Лачева 11 б Георги Тихов ІІ място 3000 преп. Нац   шампионат ст възраст 
Виктор Енвер Далипи 10 а Руслан Грозданов ІІ място 110 м преп. Нац   шампионат мл  възраст 
Мартин Димитров Киров 12 б Руслан Грозданов ІІ място 400 м преп. Нац   шампионат ст възраст 
      ІІІ място 4 х 400 м Нац   шампионат ст възраст 
Емил Илиянов Георгиев 12 б Руслан Грозданов ІІІ място 4 х 400 м Нац   шампионат ст възраст 
Денислав Илиев Йорданов 11 б Руслан Грозданов ІІІ място 4 х 400 м Нац   шампионат ст възраст 
Божидара Стефанова Антонова 11 б Руслан Грозданов ІІІ място хвърляне на копие Нац   шампионат ст възраст 
Петър Иванов Крумов 12 Иван Иванов І място хвърляне на чук ДИП старша възраст
      ІІ място хвърляне на чук Т-р "Дионисополис"
Аркан Галинов Йорданов 11 Иван Иванов ІІІ място хвърляне на копие ДИП старша възраст
      ІІ място хвърляне на копие Т-р "Дионисополис"
           
модерен петобой          
Пресияна Мартинова Дишева 9 а Дет Желязкова II м индивидуално ДП 2кръг девойки до 21 год./4бой/
      І м отборно ДП 2кръг девойки до 21 год./4бой/
      III м шпага ДП финали фехт кадетки
      І м отборно шпага ДП финали фехт кадетки
Ива Радославова Миланова 10 а Дет Желязкова І м шпага ДП финали фехт кадетки
Василена Симеонова Тимофеева 9 а Дет Желязкова III м индивидуално ДП 2кръг девойки до 21 г./4бой/
      І м отборно ДП 2кръг девойки до 21 г./4бой/
      III м индивидуално ДП дев.16 г-I кръг/3-бой/ 
      І м отборно ДП дев.16 г-I кръг/3-бой/ 
      II м шпага ДП финали фехт кадетки
      І м отборно шпага ДП финали фехт кадетки
Диана Филкова Ганчева 11 б Дет Желязкова І м отборно ДП 2кръг девойки до 21 год./4бой/
Йоана Евгениева Радулова 9 а Дет Желязкова І м отборно ДП дев.16 г-I кръг/3-бой/ 
Карина Радостинова Русева 8 г Дет Желязкова І м отборно ДП дев.16 г-I кръг/3-бой/ 
      І м отборно шпага ДП финали фехт кадетки
Аделина Антонова Петрова 9 а Дет Желязкова І м отборно шпага ДП финали фехт кадетки
Марио Любомиров Терзиев 10   Георги Михайлов І м шпага ДП финали фехт  кадети
      II м отборно шпага ДП финали фехт  кадети
      46 м индивидуално СП юноши до 18 г /4-бой/ 
Тодор Йовчев Михалев 10 б Дет Желязкова III м отборно ДП 2кръг младежи до 21 год./4бой/
      І м отборно шпага ДП финали фехт  кадети
Данаил Златков Маринов 12 а Дет Желязкова ІІІ отборно ДП 2кръг младежи до 21 год./4бой/
Иван Валериев Жеков 9 а Дет Желязкова І м отборно шпага ДП финали фехт  кадети
           
плуване          
Василики Кадоглу 5 а Гергана Василева І м 100м бътерфлай МТ 1ва Купа плув таланти
      І м 100м кроул МТ 1ва Купа плув таланти
      I м 200м съчетано МТ 1ва Купа плув таланти
      I м 4х50м смес щаф МТ 1ва Купа плув таланти
      I м 4х50 м св стил МТ 1ва Купа плув таланти
        Купа за най-добър плувец при 11 годишни
Благовест Александров Тодоров 6 б Жанет Щерева І м 50м бътерфлай MT"Делфин къп"Скопие юн мл
      І м 100м бътерфлай MT"Делфин къп"Скопие юн мл
      II м 100 м св стил MT"Делфин къп"Скопие юн мл
      III м 1500 м св стил MT"Делфин къп"Скопие Опен
      III м 100 м гръб MT"Делфин къп"Скопие юн мл
Валентин Валентинов Вълканов 5 а Жанет Щерева II м 200 м св стил MT"Делфин къп"Скопие деца 12г
спортна стрелба          
Йордан Иванов Иванов 11 в Доника Димитрова І м 60 изстр. пушка  III МТ „Сандански” юноши
Пламена Иванова Добрева 12 а Нина Дякова ІІ м 40 изстр. пистолет  III МТ „Сандански” девойки
           
хандбал          
Диян Христофоров Стоянов 7 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
      от домакина на първенството: най-полезен състезател
      І м отборно ХХІ Детски т-р за Купа
Благовест Петров Димитров 7 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
          най-добър пивот
      І м отборно  "Димитър Гурбалов"
          най-добър пивот
Стефан Иванов Димитров 6 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
         
      І м отборно ХХІ Детски т-р "Д.Гурбалов"
          най-добър вратар на турнира
       
най-добър вратар в идеалния отбор
Живко Миленов Тодоров 6 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
      І м отборно ХХІ Детски т-р "Д.Гурбалов"
Виктор Николаев Марчев 6 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
      І м отборно ХХІ Детски т-р "Д.Гурбалов"
Даниел Антонов Янакиев 6 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
      І м отборно ХХІ Детски т-р "Д.Гурбалов"
          най-добър разпределител
Димитър Николаев Николов 6 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
      І м отборно ХХІ Детски т-р "Д.Гурбалов"
Валентин Георгиев Димитров 6 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
      І м отборно ХХІ Детски т-р "Д.Гурбалов"
           
художествена гимнастика          
Катерина Маринова Маринова 8 Филипа Филипова ІІІ м многобой  MT "Каламата" девойки
      ІІІ м лента MT "Каламата" девойки
      ІІІ м бухалки MT "Каламата" девойки
      ІІІ м многобой  ДП "Елит" дев ст в
      I м топка ДП "Елит" дев ст в
      I м лента ДП "Елит" дев ст в
      I м бухалки ДП "Елит" дев ст в
      V м  лента СК Минск девойки 
Радина Чавдарова Филипова 10 а Филипа Филипова IV м  многобой  ДП "Елит" жени
      ІІІ м обръч ДП "Елит" жени
      ІІІ м топка ДП "Елит" жени
Виолета Деянова Михайлова 5 а Здравка Пенчева I м въже МТ Солун дев мл възраст
           
    Здравка Пенчева     МТ "Стара Загора"
Галена Галинова Генова 5 а Здравка Пенчева ІІ м многобой  ДТ"Цветята на Бългрия"ДМВ"В"
Денислава Ивайлова Георгиева 5 а Ина Димитрова ІІІ м многобой  МТ "Академик" ДМВ"В"
           

На Европейско първенство по вдигане на тежести

публикувано 22.05.2014 г., 2:19 от Elena Stefanova




ПЕТЪР ПЕТЕВ ТОДОРОВ, вдигане тежести 9 Б клас

СКВТ ’’Черно море’’- Варна  Преподавател спорт – Пламен Генчев 

Европейско първенство за кадети

30 април 2014г. гр. Чеханов Полша 

  Класиране – VIII място – 85 кг двубой  категория 54 кг.   198 кг

                           VII място – 85 кг изхвърляне                                    91 кг



На Европейско първенство по вдигане на тежести

публикувано 22.05.2014 г., 1:52 от Elena Stefanova



НИКОЛАЙ ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ , вдигане тежести 10 А клас

СКВТ ’’Титан’’- Варна  Преподавател спорт – Живко Николов 

Европейско първенство за кадети

1 май 2014г. гр. Чеханов Полша 

V място – 85 кг двубой  категория 54 кг.   281 кг

V място – 85 кг изхвърляне                                   125 кг

V място – 85 кг изтласкване                                 156 кг



Спортист март

публикувано 19.06.2013 г., 0:06 от Elena Stefanova   [ актуализирано 22.05.2014 г., 2:30 ]

               СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА
НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ
  МЕСЕЦ МАРТ  2014 година
СПОРТ                                                                         Име, Фамилия Клас Клубна         принадлежност Учител по вид спорт Класиране  /място/ Дисциплина  категория Вид  първенство /юн./дев./м./ж./ отборно - индивидуално
бокс            
Раймонд Артакович Товмасян 9 БК "Черно море Варна" Димо Савов І кат. 70 кг ДЛОП ІІ-ри кръг юноши
Асен Красимиров Демирев 9 БК "Черно море Варна" Димо Савов ІІ кат. 57 кг ДЛОП ІІ-ри кръг юноши
Мартин Пламенов Атанасов 9 БК "Черно море Варна" Димо Савов ІІІ кат. 66 кг ДЛОП ІІ-ри кръг юноши
             
борба класически стил            
Междун Мустафов Ахмедов 10 б СК"Локомотив 93" Христо Филчев І кат 69 кг МТ "Динко Петров" кадети
            най-резултатен състезател
Севгин Хасан Мехмед 10 б СК"Локомотив 93" Христо Филчев І кат. 54 кг. МТ "Динко Петров" кадети
Милен Николаев Милчев 11 а СК"Локомотив 93" Христо Филчев ІІ кат. 100 кг. МТ "Динко Петров" кадети
Божидар Пламенов Дюлгеров 9 а СК"Локомотив 93" Неделчо Панев І кат. 66 кг. МТ "Данко Дачев" момчета
Филип Ралин Радев 8 а СК"Локомотив 93" Неделчо Панев І кат. 85 кг. МТ "Данко Дачев" момчета
Виктор Веселинов Кирилов 8 а СК"Локомотив 93" Светлозар Стоянов І кат. +85 кг. МТ "Данко Дачев" момчета
Вълкан Демиров Димов 6 б СК"Локомотив 93" Светлозар Стоянов ІІ кат. +85 кг. МТ "Данко Дачев" момчета
             
борба свободен стил            
Велико Николаев Великов 10 а СКБ"Черноморски сокол" Иван Янков ІІ кат 69 кг МТ "Динко Петров" кадети
             
вдигане тежести            
Петър Петев Тодоров 9 б СКВТ "Черно море" Пламен Генчев І 56 кг двубой ДОП юноши І кръг
        І 56 кг изхвър. ДОП юноши І кръг
        ІІ 56 кг изтласк. ДОП юноши І кръг
        ІІ отборно ДОП юноши І кръг
Кристиян Йорданов Димитров 11 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ 85 кг двубой ДОП юноши І кръг
        ІІ 85 кг изхвър. ДОП юноши І кръг
        ІІ 85 кг изтласк. ДОП юноши І кръг
        ІІ отборно ДОП юноши І кръг
Евгени Светланов Стоянов 12 б СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ над 105кг двубой ДОП юноши І кръг
        ІІ над 105кг изхвър. ДОП юноши І кръг
        ІІ над 105кг изтласк. ДОП юноши І кръг
        ІІ отборно ДОП юноши І кръг
Красимир Петров Ненов 11 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев 69 кг двубой ДОП юноши І кръг
        69 кг.изхвър. ДОП юноши І кръг
        69 кг изтласк. ДОП юноши І кръг
        ІІ отборно ДОП юноши І кръг
Павлин Георгиев Иванов 12 б СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ отборно ДОП юноши І кръг
Димо Андонов Янчев 11 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ отборно ДОП юноши І кръг
Радослав Ростиславов Стоянов 7 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ 69 кг двубой ДОП момчета І кръг
        ІІ 69 кг изхвър. ДОП момчета І кръг
        ІІ 69 кг изтласк. ДОП момчета І кръг
        ІІ отборно ДОП момчета І кръг
Недялко Димитров Станчев 6 б СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІІ 69 кг двубой ДОП момчета І кръг
        ІІІ 69 кг изхвър. ДОП момчета І кръг
        ІІІ 69 кг изтласк. ДОП момчета І кръг
        ІІ отборно ДОП момчета І кръг
Теодор Мариянов Георгиев 7 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ отборно ДОП момчета І кръг
Росен Янчев Яков 7 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ отборно ДОП момчета І кръг
Христо Георгиев Христов 7 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ отборно ДОП момчета І кръг
Денис Мехмед Юсуф 6 б СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ отборно ДОП момчета І кръг
Мелкон Сираган Папазян 11в СК Титан Ж.Николов ІІ 77 кг двубой ДОП мъже І кръг
        ІІ 77 кг изхвърл ДОП мъже І кръг
        ІІІ 77 кг изтласкв ДОП мъже І кръг
Александър Димитров Иванов 11 в СК Титан Ж.Николов ІІІ 85 кг изхвърл ДОП мъже І кръг
Николай Тодоров Георгиев 10 а СКВТ "Титан" Живко Николов І 85 кг двубой ДОП кадети І кръг
        І 85 кг изхвърл ДОП кадети І кръг
        І 85 кг изтласк. ДОП кадети І кръг
        І отборно ДОП кадети І кръг
Мерхан Сунай Мехмед 10 а СКВТ "Титан" Живко Николов ІІ 50 кг двубой ДОП кадети І кръг
        ІІ 50 кг изтласкв ДОП кадети І кръг
        ІІІ 50 кг изхвърл ДОП кадети І кръг
        І отборно ДОП кадети І кръг
Денислав Хараланов Хараланов 9 б СКВТ "Титан" Живко Николов ІІ над 94кг двубой ДОП кадети І кръг
        ІІ над 94кг изтласкв ДОП кадети І кръг
        ІІІ над 94кг изхвърл ДОП кадети І кръг
        І отборно ДОП кадети І кръг
Румен Антонов Иванов 9 б СКВТ "Титан" Живко Николов ІІІ 56 кг двубой ДОП кадети І кръг
        ІІІ 56 кг изхвърл. ДОП кадети І кръг
        ІІІ 56 кг изтласк. ДОП кадети І кръг
        І отборно ДОП кадети І кръг
Хенрик Серобович Тер-Гаманян 10 а СКВТ "Титан" Живко Николов ІІІ 69 кг двубой ДОП кадети І кръг
        ІІІ 69 кг изтласк. ДОП кадети І кръг
        І отборно ДОП кадети І кръг
Стоян Стоянов Петров 7 в СКВТ "Титан" Живко Николов ІІІ отборно ДОП момчета І кръг
Тодор Валентинов Тодоров 7 в СКВТ "Титан" Живко Николов ІІІ отборно ДОП момчета І кръг
Христо Димитров Христов 6 б СКВТ "Титан" Живко Николов ІІІ отборно ДОП момчета І кръг
Радослав Христов Демиров 5 а СКВТ "Титан" Живко Николов ІІІ отборно ДОП момчета І кръг
Васил Илиев Василев 6 б СКВТ "Титан" Живко Николов ІІІ отборно ДОП момчета І кръг
             
лека атлетика            
Петър Иванов Крумов 12 СК"Ч. море Атлетик" Иван Иванов ІІ чук НШ зимни хвърляния старша в
Аркан Галинов Йорданов 11 СК"Ч. море Атлетик" Иван Иванов ІІ копие НШ зимни хвърляния старша в
Димитричка Великова Великова 11 б СКЛА "Суперспорт" Руслан Грозданов ІІ чук НШ зимни хвърляния старша в
             
модерен петобой            
Аделина Антонова Петрова 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І индивидуално ДП 1 кръг жени над 21 години
        І отборно ДП 1 кръг жени над 21 години
Пресияна Мартинова Дишева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І отборно ДП 1 кръг жени над 21 години
Диана Филкова Ганчева 11 б СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І отборно ДП 1 кръг жени над 21 години
Тодор Йовчев Михалев 10 б СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІІ отборно ДП 1 кръг мъже над 21 години
        ІІ отборно ДП 1 кръг мъже до 21 години
Данаил Златков Маринов 12 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІІ отборно ДП 1 кръг мъже над 21 години
        ІІ отборно ДП 1 кръг мъже до 21 години
Дамян Галинов Янков 8 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІІ отборно шпага  ДП фехтовка юноши до 15 години
Дамян Дамянов Дончев 8 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІІ отборно шпага  ДП фехтовка юноши до 15 години
             
плуване            
Георгия Кадоглу СК  "Астери" Гергана Василева І НР 100м бътерфл. ДЛОП старша възр 25м
        І 50м бруст ДЛОП старша възр 25м
        І 200м съчетано ДЛОП старша възр 25м
        І 200м св стил ДЛОП старша възр 25м
        І НР 100м съчетано ДЛОП старша възр 25м
        ІІІ 4х50 м св стил ДЛОП старша възр 25м
        ІІІ 4х50м смес щаф ДЛОП старша възр 25м
        ІІІ комплексно ДЛОП старша възр 25м
        І 400м съчетано ДЛОП - ЖЕНИ - 25м
        І НР 200м съчетано ДЛОП - ЖЕНИ - 25м
        ІІ 100м бътерфл. ДЛОП - ЖЕНИ - 25м
        ІІ 200м бътерфл. ДЛОП - ЖЕНИ - 25м
        ІІ 200м св стил ДЛОП - ЖЕНИ - 25м
Данил Василивич Попов 9 а СК  "Астери" Гергана Василева ІІІ 50м гръб ДЛОП старша възр 25м
        ІІІ 100м гръб ДЛОП старша възр 25м
        ІІІ 100м бътерфл. ДЛОП старша възр 25м
Василики Кадоглу СК  "Астери" Гергана Василева І 50м бътерфл. ІІ КОППЕР Къп гр.Бор Сърбия 50м
        І 200м съчетано ІІ КОППЕР Къп гр.Бор Сърбия
        І 200м св стил ІІ КОППЕР Къп гр.Бор Сърбия
Явор Яворов Цонев 9 б ПСК "Черно море" Никола Петров ІІІ 50м кроул ДЛОП старша възр 25м
        ІІІ 200м кроул ДЛОП старша възр 25м
        І 4х50м св стил ДЛОП старша възр 25м
        ІІІ 4х50м смес щаф ДЛОП старша възр 25м
Виктор Калоянов Николов 9 б ПСК "Черно море" Никола Петров І 200м бруст ДЛОП старша възр 25м
        І 200м съчетано ДЛОП старша възр 25м
        ІІ 100м бруст ДЛОП старша възр 25м
        ІІ 100м съчетано ДЛОП старша възр 25м
        І 4х50м св стил ДЛОП старша възр 25м
        ІІІ 4х50м смес щаф ДЛОП старша възр 25м
Христо Георгиев Христов 8 г ПСК "Черно море" Никола Петров І 4х50м св стил ДЛОП старша възр 25м
        ІІІ 4х50м смес щаф ДЛОП старша възр 25м
Стефчо Емилов Стефчев 10 а ПСК "Черно море" Никола Петров ІІІ 100м бътерфл. ДЛОП младежи 25м
        ІІІ 100м бътерфл. ДЛОП младежи 25м
             
спортна гимнастика            
Васил Петров Атанасов 12 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І отборно ДЛОТ "Купи България" мъже
Денислав Данаилов Дамянов 9 б ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ земна гимнаст ДЛОТ "Купи България" младежи
        ІІ висилка ДЛОТ "Купи България" младежи
        ІІІ кон с гривни ДЛОТ "Купи България" младежи
        І отборно ДЛОТ "Купи България" младежи
Георги Колев Димитров 12 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І отборно ДЛОТ "Купи България" младежи
Виктор Мирославов Стоянов 10 б ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І отборно ДЛОТ "Купи България" младежи
Тони Миленов Ялъмов 9 в ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І отборно ДЛОТ "Купи България" младежи
Мирослав Мирославов Пейчев 8 г ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І отборно ДЛОТ "Купи България" младежи
Станислав Петев Василев 9 б ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІІ кон с гривни ДЛОТ "Купи България" юн старша в
        ІІ отборно ДЛОТ "Купи България" юн старша в
Красимир Любомиров Васов 9 б ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ отборно ДЛОТ "Купи България" юн старша в
Руси Славчев Костадинов 9 в ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ отборно ДЛОТ "Купи България" юн старша в
Мариян Петров Василев 9 в ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ отборно ДЛОТ "Купи България" юн старша в
Иван Светославов Илиев 9 в ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ отборно ДЛОТ "Купи България" юн старша в
Ина Руменова Димитрова 11 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І греда ДЛОТ "Купи България" жени
        І отборно ДЛОТ "Купи България" жени
Ирина Иванова Георгиева 11 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І отборно ДЛОТ "Купи България" жени
Теодора Кирилова Атанасова 12 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І отборно ДЛОТ "Купи България" жени
Кремена Савова Евгениева 10 б ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І отборно ДЛОТ "Купи България" жени
Габриела Пламенова Петрова 8 г ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова ІІ греда ДЛОТ "Купи България" кадетки
        ІІІ прескок ДЛОТ "Купи България" кадетки
        ІІІ смес успоредка ДЛОТ "Купи България" кадетки
        ІІІ земна гимнаст ДЛОТ "Купи България" кадетки
Деница Венелинова Иванова 7 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова ІІІ многобой ДЛОТ "Купи България" дев старша в
        ІІІ прескок ДЛОТ "Купи България" дев старша в
        ІІІ смес успоредка ДЛОТ "Купи България" дев старша в
        ІІІ греда ДЛОТ "Купи България" дев старша в
             
спортна стрелба            
Йордан Иванов Иванов 11 в СК "Стрелба" Доника Димитрова ІІІ 10 м пушка  ДП пневматично оръжие
Галина Емилова Маринова 12 а СК "Стрелба" Нина Дякова ІІІ отборно ДП пневматично оръжие - пистолет
Пламена Иванова Добрева 12 а СК "Стрелба" Нина Дякова ІІІ отборно ДП пневматично оръжие - пистолет
Свилена Димитрова Митева 12 а СК "Стрелба" Нина Дякова ІІІ отборно ДП пневматично оръжие - пистолет
             
хандбал            
Ерсин Мехмед Хюсеин 8 в ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България юн. старша възраст
        І отборно Купа България младежи - 19 год 
Ивелин Бончев Йорданов 8 в ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България старша възраст
Кузман Христов Христов 8 в ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България старша възраст
Николай Петков Ненчев 8 в ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България старша възраст
Дилян Илиянов Илиев 9 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България старша възраст
          най-добър състезател на турнира
          най-добър разпределител 
        І отборно Купа България младежи - 19 год 
Георги Пламенов Стоянов 9 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България старша възраст
        І отборно Купа България младежи - 19 год 
Здравко Иванов Славов 9 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България старша възраст
          най-добра лява свръзка
        І отборно Купа България младежи - 19 год 
Йордан Стоянов Михнев 9 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България старша възраст
        І отборно Купа България младежи - 19 год 
Мартин Миленов Тодоров 9 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България старша възраст
          най-добро дясно крило
        І отборно Купа България младежи - 19 год 
Павел Павлов Костов 9 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България старша възраст
Панайот Илков Панайотов 9 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България старша възраст
Станислав Божидаров Йорданов 9 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България старша възраст
Даниел Антонов Янакиев 6 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България младша възраст 14г
          най-добър разпределител 
          най-полезен състезател
Благовест Петров Димитров 7 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България младша възраст 14г
          най-добър пивот 
Диян Христофоров Стоянов 7 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България младша възраст 14г
Стефан Иванов Диитров 6 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България младша възраст 14г
Живко Миленов Тодоров 6 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България младша възраст 14г
Димитър Николаев Николов 6 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България младша възраст 14г
Виктор Николаев Марчев 6 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България младша възраст 14г
Валентин Георгиев Димитров 6 б ХК "Спартак" Й. Димитров І отборно Купа България младша възраст 14г
             
художествена гимнастика            
Катерина Маринова Маринова 8 КХГ "Чар ДКС" Филипа Филипова VI многобой  Квалификация МОИ - Москва
        І многобой ДП "Жулиета Шишманова" "Елит" ст възр
        ІІ лента ДП "Жулиета Шишманова" "Елит" ст възр
        ІІІ бухалки ДП "Жулиета Шишманова" "Елит" ст възр
        ІІІ топка ДП "Жулиета Шишманова" "Елит" ст възр
        І многобой МТ "Руми и Албена" девойки ст възр.99г
        І обръч МТ "Руми и Албена" девойки ст възр.99г
        І топка МТ "Руми и Албена" девойки ст възр.99г
        І лента МТ "Руми и Албена" девойки ст възр.99г
        І бухалки МТ "Руми и Албена" девойки ст възр.99г
Радина Чавдарова Филипова 10 а КХГ "Чар ДКС" Филипа Филипова І многобой МТ "Руми и Албена" жени
        І обръч МТ "Руми и Албена" жени
        І топка МТ "Руми и Албена" жени
        І лента МТ "Руми и Албена" жени
        І бухалки МТ "Руми и Албена" жени
        ІІ топка ДП "Жулиета Шишманова" "Елит" жени
        ІІІ лента ДП "Жулиета Шишманова" "Елит" жени
        ІІІ бухалки ДП "Жулиета Шишманова" "Елит" жени
Памела Петрова Петрова 6 а КХГ "Чар ДКС" Дарина Кирякова ІІІ многобой Нац квалиф. за участие в група "Елит"ст в
        І многобой ДТ "Руми и Албена" дев ст възр.2001г
        І обръч ДТ "Руми и Албена" дев ст възр.2001г
        І топка ДТ "Руми и Албена" дев ст възр.2001г
        І лента ДТ "Руми и Албена" дев ст възр.2001г
Йоана Николаева Николова 6 а КХГ "Чар ДКС" Дарина Кирякова VIII многобой Нац квалиф. за участие в група "Елит"ст в
        І многобой МТ "Руми и Албена" дев ст възр.2001г
        І обръч МТ "Руми и Албена" дев ст възр.2001г
        І топка МТ "Руми и Албена" дев ст възр.2001г
        І лента МТ "Руми и Албена" дев ст възр.2001г
Мария Руменова Стилиянова 9 в КХГ "Чар ДКС" Филипа Филипова IV многобой Нац квалиф. за участие в група "Елит"жени
            МТ "Руми и Албена" жени
Данина Христова Тодорова 10 б КХГ "Чар ДКС" Филипа Филипова VI многобой Нац квалиф. за участие в група "Елит"жени
        І многобой ДТ "Руми и Албена" жени
        І обръч ДТ "Руми и Албена" жени
        І топка ДТ "Руми и Албена" жени
        І лента ДТ "Руми и Албена" жени
        І бухалки ДТ "Руми и Албена" жени
Михаела Стелиянова Вълчанова 6 а КХГ "Чар ДКС" Дарина Кирякова І многобой МТ "Руми и Албена" девойки ст възр.99г
        І обръч МТ "Руми и Албена" девойки ст възр.99г
        І бухалки МТ "Руми и Албена" девойки ст възр.99г
Мадлен Сабинова Сергеева 6 а КХГ "Грация мебел" Здравка Пенчева ІІІ многобой ДТ "Руми и Албена" дев ст възр.2001г
        ІІ топка ДТ "Руми и Албена" дев ст възр.2001г
        ІІІ обръч ДТ "Руми и Албена" дев ст възр.2001г

Номинирани спортисти м.Май

публикувано 8.06.2012 г., 4:27 от Elena Stefanova

СПОРТ / Име, Фамилия Клас Клуб Треньор Класиране Дисциплина категория
бокс          
Иван Стефанов Петров 6 БК"Черно море-Варна" Димчо Савов ІІ кат. 56 кг.
Асен Красимиров Демиров 7 БК"Черно море-Варна" Димчо Савов І кат.52 кг.
Пламен Пламенов Пейчев 6 БК"Черно море-Варна" Димчо Савов V кат. 44 кгл
Иван Ивайлов Маринов 6 БК"Черно море-Варна" Димчо Савов V кат.41 кг.
борба класически стил          
Нестър Недков Нестъров 9 СК"Локомотив 93" Христо Филчев І кат. 42 кг.
Георги Младенов Момчев 10 СК"Локомотив 93" Христо Филчев І кат. 69 кг.
Петър Емилов Иванов 11 СК"Локомотив 93" Неделчо Панев ІХ кат. 55 кг.
Николай Георгиев Добрев 12 СК"Локомотив 93" Неделчо Панев ІІІ кат. 84 кг.
борба свободен  стил          
Ани Емилова Иванова 9 СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев І кат. 38 кг.
Нели Емилова Иванова 10 СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев І кат. 46 кг.
Виктория Валериева Анастасова 9 СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев ІІ кат.52 кг.
Йоана Гахреман Аламдари-Бадлу 9 СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев ІІІ кат.60 кг.
    СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев ІІІ отборно
Айтин бинал Реджеб 6 СК"Черноморски сокол" Наско Сичанов ІІІ кат. 53 кг.
Даниел Миланов Веселинов 6 СК"Черноморски сокол" Наско Сичанов V кат.66 кг.
Цветелин Пламенов Станев 6 СК"Черноморски сокол" Наско Сичанов VІІ кат.73 кг.
Ани Емилова Иванова 9 СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев І кат. 38 кг.
Нели Емилова Иванова 10 СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев І кат. 46 кг.
модерен петобой          
Пресияна Мартинова Дишева 7 СК "Галата 2009" Цветана Миланова ІІ индивидуално
Аделина Антонова Петрова 7 СК "Галата 2009" Невена Димитрова ІV индивидуално
Василена Симеонова Тимофеева 7 СК "Галата 2009"   VІІ индивидуално
Тодор Йовчев Михалев 8 СК "Галата 2009"   VІІ индивидуално
Данаил Златков Маринов 10 СК "Галата 2009"   VІІ индивидуално
момчета - до 18 год.       ІІІ отборно
мотокрос          
Георги Николаев Гочев 10 СК „Крейзи фокс моторс” Николай Гочев І МХ2-мъже
        І МХ2-младежи
        Х МХ2-мъже
        МХ2-младежи
        І клас S3
кик бокс          
Анелия Ивайлова Симеонова 6 СКБИ"Боил" Красимир Кирилов ІІ  кат.42 кг
Иван Иванов Пейчев 6 СКБИ"Боил" Красимир Кирилов ІІ кат. 63 кг.
плуване          
Георгия Евангелос Кадоглу 7 СК "Галата 2009" Гергана Василева ІІ 400 м. съчетано
        І 50 м. бътерфлай
        І 100 м. бътерфлай
        І 200 м. бътерфлай
фехтовка          
Василена Симеонова тимофеева 7 СК"Одесос 2008" Н.Димитрова и  ІІІ индивидуално
Ива Радославова Миланова 8 СК"Одесос 2008" Цв.Миланова ІІІ индивидуално
    СК"Одесос 2008"   І отборно- момичета
           
художествена гимнастика          
Симона Стефанова Иванова 8 КХГ"Грация" Свелана Юриевна ІІ многобой
        ІІІ бухалки
        І лента
        ІІ топка
        ІІ обръч

Номинирани спортисти м.Април

публикувано 8.06.2012 г., 4:26 от Elena Stefanova   [ актуализирано 22.05.2014 г., 2:53 ]

СПОРТ                                                                         Име, Фамилия Клас Клубна         принадлежност Учител по вид спорт Класиране  /място/ Дисциплина  категория Вид  първенство /юн./дев./м./ж./ отборно - индивидуално
бокс            
Душко Благовестов Михайлов 11 в БК "Черно море Варна" Димо Савов ІІІ място кат 56 кг Световно първенство младежи
             
борба класически стил            
Нестър Недков Нестъров 10 а СК"Локомотив 93" Христо Филчев I място кат.60 кг. ДЛОШ юноши 
Денис Красимиров Демиров 6 б СК"Локомотив 93" Светослав Стоянов I място 35 кг МТ "Добрич" момчета
Кристиян Тодоров Тодоров 6 б СК"Локомотив 93" Светослав Стоянов I място 53 кг МТ "Добрич" момчета
Вълкан Демиров Димов 6 б СК"Локомотив 93" Светослав Стоянов III място 85 кг МТ "Добрич" момчета
Ангел Милчев Стоянов 6 б СК"Локомотив 93" Светослав Стоянов V място 32 кг МТ "Добрич" момчета
Ивайло Александров Радев 9 в СК"Локомотив 93" Христо Филчев I място 42 кг МТ''В.Г.Илиеви''Кюстендил
Борислав Емилов Иванов 9 в СК"Локомотив 93" Неделчо Панев II място 42 кг МТ''В.Г.Илиеви''Кюстендил
Валентин Станиславов Григоров 10 б СК"Локомотив 93" Христо Филчев V място 63 кг МТ''В.Г.Илиеви''Кюстендил
             
борба свободен стил            
Ани Емилова Иванова 11 СКБ"Черноморски сокол" Кольо Добрев I място кат. 44 кг. ДЛОШ- девойки
Петранка   Дончева   Петкова 10 СКБ"Черноморски сокол" Иван Янков I място кат. 46 кг. ДЛОШ- кадетки
Нели Емилова Иванова 11 СКБ''Черноморски сокол'' Кольо Добрев II място кат. 48 кг. ДЛОШ- девойки
Недка   Калудова   Петрова 10 СКБ''Черноморски сокол'' Иван Янков II място кат. 65 кг. ДЛОШ- кадетки
Айтин Бинал Реджеб 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов I място 59 кг МТ "Истамбул" момчета
            Купа най-техничен състезател
        I място 59 кг МТ "Добрич" момчета
Якуб Сунай Мехмед 7 в СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов III място 38 кг МТ "Добрич" момчета
Марти Райчев Христов 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов III място 47 кг МТ "Добрич" момчета
Борил Стоянов Каинов 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов V място 53 кг МТ "Добрич" момчета
Айтин Бинал Реджеб 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов I място 59 кг МТ "Добрич" момчета
Данаил Янков Михайлов 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов I място 66 кг МТ "Добрич" момчета
Даниел Миланов Веселинов 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов I място 85 кг МТ "Добрич" момчета
        V място 85 кг МТ "Истамбул" момчета
кик бокс            
Кристиян Георгиев Йорданов 8 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов I място киклайт к-т 47кг. ДОП 13-14 г
        I място фул конт.51 кг ДЛП 13-14 г
Анелия   Ивайлова Симеонова 8 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов II място киклайт к-т 42 кг. ДОП 13-14 г
Християн   Иванов   Кънчев 9 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов I място лоу кик кат 51 кг ДОП юн младша възраст
Реймонд Артакович Тъвмасян 9 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов I място лоу кик кат 71 кг ДОП юн младша възраст
Теодор Димитров Христов  7 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов II място киклайт к-т 47 кг. ДОП 13-14 г
        III място фул конт.51 кг ДЛП 13-14 г
Иван Миленов Малъов 6 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов III място киклайт к-т 52 кг. ДОП 13-14 г
Николас Иванов 7 б СКБИ "Боил" Красимир Кирилов III място фул конт.47 кг ДЛП 13-14 г
Радослав Тодоров Костов 9 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов II място лоу кик кат 60 кг ДОП юн младша възраст
        I място фул конт.60 кг ДЛП юн младша възраст
Драгомир Диян Георгиев 9 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов II място лоу кик кат 60 кг ДОП юн младша възраст
Илкгюн Сали  Хасан 11 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов II място лоу кик кат 60 кг ДОП юн старша възраст
        III място фул конт.63.5 кг ДЛП юн младша възраст
             
лека атлетика            
Силвия Георгиева Георгиева 8 б СКЛА"Евър" Цонка Господинова II място 1500 м Млад детски игри момич до 16г
        IV м  800 м Млад детски игри момич до 16г
Петър Иванов Крумов 12 СК"Ч. море Атлетик" Иван Иванов I място чук НТ"Златна Добруджа"- ст възр
        II място гюлле НТ"Златна Добруджа"- ст възр
Тихомир Ивелинов Йорданов 7 а СК"Ч. море Атлетик" Иван Иванов III място чук НТ"Златна Добруджа"- до 16 г
Радина Атанасова Михалева 10 а СКЛА "Суперспорт" Симеон Попхлебаров I място 60 м НТ"Златна Добруджа"- мл възр
        I място 200 м НТ"Златна Добруджа"- мл възр
Даниела Иванова Йорданова 9 а СКЛА "Суперспорт" Симеон Попхлебаров III място 60 м НТ"Златна Добруджа"- мл възр
        III място 200 м НТ"Златна Добруджа"- мл възр
Ванина Димова Димова 11 б СКЛА "Суперспорт" Енчо Янев I място диск НТ"Златна Добруджа"-ст възр
Никола Драгомиров Мисляков 8 б СКЛА "Суперспорт" Руслан Грозданов III място 60 м НТ"Златна Добруджа"-до 16 год
             
модерен петобой            
Аделина Антонова Петрова 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова VІ м индивидуално MT Португалия дев.до 18 год
        II място индивидуално ДП дев.  18 г- I кръг /4-бой/ 
        I място отборно ДП дев.  18 г- I кръг /4-бой/ 
Василена Симеонова Тимофеева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова III място индивидуално ДП дев.  18 г- I кръг /4-бой/ 
        I място отборно ДП дев.  18 г- I кръг /4-бой/ 
Пресияна Мартинова Дишева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова I място отборно ДП дев.  18 г- I кръг /4-бой/ 
Марио Любомиров Терзиев 10 СКМП "Ч. море 69"   Георги Михайлов Х м индивидуално MT Португалия юноши.до 18 год
Тодор Йовчев Михалев 10 б СК"Одесос 2008" Дет Желязкова 47 м шпага СП кадети до 17 г
        III м индивидуално ДП юноши  18 г- I кръг /4-бой/ 
        III м отборно ДП юноши  18 г- I кръг /4-бой/ 
Карина Радостинова Русева 8 г СК"Одесос 2008" Дет Желязкова III м отборно ДП дев.  14 г- I кръг /2-бой/ 
Мишел Пламен Петрова 7 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова III м отборно ДП дев.  14 г- I кръг /2-бой/ 
Балина Василева Димитрова 6 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова III м отборно ДП дев.  14 г- I кръг /2-бой/ 
             
плуване            
Георгия Кадоглу СК  "Астери" Гергана Василева I място 400м съчетано БИ девойки
        I място 200м съчетано БИ девойки
        II място 4х100м съчетано БИ девойки
        II място 200м бруст БИ девойки
        III място 100м бруст БИ девойки
хандбал            
Здравко Иванов Славов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров I място отборно ДП младежи до 19 год.
Георги Пламенов Стоянов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров I място отборно ДП младежи до 19 год.
Йордан Стоянов Михнев 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров I място отборно ДП младежи до 19 год.
Мартин Миленов Тодоров 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров I място отборно ДП младежи до 19 год.
Ерсин Мехмед Хюсеин 8 в ХК "Спартак" Йордан Димитров I място отборно ДП младежи до 19 год.
Дилян Илиянов Илиев 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров I място отборно ДП младежи до 19 год.
             
художествена гимнастика            
Михаела Стелиянова Вълчанова 6 а СК''ЧАР'' Дарина Кирякова IV м  многобой  МТ ''Импала" дев младша
        II място обръч  МТ ''Импала" дев младша
        II място бухалки МТ "Armonia" ст възраст
        IV м  многобой МТ "Armonia" ст възраст
Радина Чавдарова Филипова 10 а СК''ЧАР'' Филипа Филипова VII м обръч Световна Купа Лисабон
        XXIII м  многобой Световна Купа Лисабон
        ХХ м многобой Турнир от С Купа - Песаро

Резултати 2007/2012

публикувано 15.05.2012 г., 2:15 от Elena Stefanova   [ актуализирано 8.06.2012 г., 4:17 ]

Резултати 2007/2012

СПОРТНО УЧИЛИЩЕ “ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ” – ВАРНА

 град  Варна, ул. “Рупи” № 1, тел: +052) 468573, факс: +052) 301 993, e-mail:  SU_GB@mail.bg

 

ИНФОРМАЦИЯ

ЗА СПОРТНИТЕ УСПЕХИ НА УЧЕНИЦИТЕ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ 4 ГОДИНИ

Завоювани медали от Държавни първенства :

2007 година  335 медала , от тях   73 златни,      114 сребърни,                      148 бронзови           

2008 година  476 медала , от тях   156 златни,    180 сребърни,                      140 бронзови

2009 година  472 медала , от тях   201 златни,    148 сребърни,                      123 бронзови

2010 година  413 медала , от тях   170 златни,    123 сребърни,                      120 бронзови

ОБЩО :          1696 медала             600 златни     565 сребърни                       531 бронзови

 

Завоювани медали от международни първенства :

2007 година

ЕП - Владимир Урумов – вдигане тежести – кат.56 кг

юноши :  І м. двубой, І м. изтласкване,  ІІм. изхвърляне, ІІІ м. отборно;

кадети : І м. двубой, І м. изтласкване,  ІІм. изхвърляне;

ЕП – Стоян Енев - вдигане тежести – кат.62 кг юноши  - ІІІ м. отборно

ЕП – Марсел Радев – тенис – 16 г. ІІІ м. отборно

БИ – Александър Григоров – кану –  юноши  - І м. С2 500, І м. С2 1000

БИ – Петко Райков – лека атлетика – мъже - ІІІ м. 4х400

БИ –Илхан Арабаджиев, Лъчезар Радев - баскетбол – кадети - ІІІ м.

БИ – Десислава Савова - модерен петобой девойки 16 г. – І м. отборно

БИ – Тодор Кацарски - модерен петобой юноши –– ІІ м. отборно

БИ – Светлин Станев – тенис на маса юноши – ІІ м. двойки, ІІІ м. отборно

2008 година

ЕП - Владимир Урумов – вдигане тежести – кат.56 кг мъже :  ІІІ м. двубой, ІІ м. изтласкване

ЕП – Стоян Енев - вдигане тежести – кат.62 кг юноши  - ІІІ м. изтласкване

ЕКупа  - Нина Уахена – ЕЕГ – І място жени;

СП  - Нина Уахена – ЕЕГ – ІІІ място жени;

БИ – Петя Маврова – академично гребане – девойки – ІІ м. А 2-,  ІІІ м. А 4-

БИ – Десислава Савова - модерен петобой девойки 16 г. – І м. отборно

БИ – Светлин Станев – тенис на маса юноши – ІІ м. двойки, ІІІ м. отборно

2009 година

ЕП - Владимир Урумов – вдигане тежести – кат.63 кг мъже :  ІІІ м. двубой, ІІІ м. изхвърляне

СКупа – Виктория Стоянова – художествена гимнастика  – девойки  ІІІ м. ансамбъл

СП – Бояна Андреева – волейбол – девойки – ІV място

БИ – Бояна Андреева – волейбол – девойки – І място

БИ - Петя Маврова – академично гребане – девойки – ІІ м. А 2-,  ІІ м. А 4-

БИ – Паола Радева – академично гребане – девойки – ІІ м. А 2-,  ІІ м. А 4-

БИ – Магдалена Милкова – академично гребане – девойки – ІІ м. А 4-

БИ – Йоана Тодорова – академично гребане – девойки –ІІІ м. А 4х

БИ – Велислав Вълков – спортна гимнастика – младежи  Ім. многобой, І м. земна гимнастика,

І м. прескок, І м. успоредка, І м. висилка, ІІ м. кон с гривни, ІІ м.халки

БИ – Едуард Радев – спортна гимнастика – младежи  ІІ м. многобой, І м. халки

БИ – Вилислав Филипов – спортна гимнастика – младежи  ІІІ м. земна гимнастика, ІІІ м. висилка

БИ – Емил Христов – спортна гимнастика – младежи  ІІ м. прескок

БИ – Ина Димитрова – спортна гимнастика – девойки  Ім. Многобой

БИ – Ирина Георгиева – спортна гимнастика – девойки  ІІм. многобой, ІІ м. прескок, ІІІ м. земя

БИ – Магдалена Иванова – спортна гимнастика – девойки  ІІІм. многобой, І м. успоредка, ІІІ м. прескок

2010 година

ЕП – Николай Добрев – борба кл. стил – кадети – кат. 76 кг  ІІ място

ЕП – Мариян Савов – бокс  - ученици 13-14 г- ІІІ място

БИ – Златко Лефтеров – лека атлетика – юноши мл. в.- Ім. 110 м с препятствия, нац. рекорд

МОИ - Петя Маврова – академично гребане – девойки д 18 г. –Х м. А 2

СП - Петя Маврова – академично гребане – девойки до 18 г. – ІV м. А 2

БИ - Петя Маврова – академично гребане – девойки ст. в. – ІІ м. А 8+,    ІІІ м. А 2-,  ІІІ м. А 4-

БИ – Паола Радева – академично гребане – девойки ст. в. – ІІ м. А 8+,  ІІІ м. А 4-

БИ – Йоана Славова  – академично гребане – девойки ст. в. – ІІ м. А 8+,  ІІІ м. А 4-

БИ – Николета Николова  – академично гребане – девойки ст. в. – ІІ м. А 8+

БИ – Снежана Петкова  – академично гребане – девойки ст. в. – ІІ м. А 8+

БИ – Славея Проданова  – академично гребане – девойки ст. в. – ІІ м. А 8+

БИ – Йоана Тодорова – академично гребане – девойки мл. в.–ІІІ м. А 1

БИ – Ива Миланова – мод. петобой – девойки до 16 г. – ІІІ м. щафета

БИ – Диана Ганчева – мод. петобой – девойки до 16 г. – ІІІ м. щафета

РЕЗУЛТАТИ ПРЕЗ 2011 ГОДИНА

публикувано 15.05.2012 г., 2:13 от Elena Stefanova

СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  “ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ” – гр.  ВАРНА

 

РЕЗУЛТАТИ  ПРЕЗ  2011  ГОДИНА

 

 

ДЪРЖАВНИ  ПЪРВЕНСТВА               ОБЩО      441 медала,         от които :                                                                                                                                                                     158 златни  132 сребърни  151 бронзови

Участници в:

СП -  6 ученика        СК 1 ученик              ЕП -  10 ученика       ЕК 1 ученик 

ИЕП – 1 ученик     БИ -  7 ученика

Европейски младежки олимпийски фестивал – 2 ученика

 

 

ПРИЗОВИ  КЛАСИРАНИЯ

 

 

СВЕТОВНИ  ПЪРВЕНСТВА :

ГЕОРГИЯ ЕВАНГЕЛОС КАДОГЛУ  - биатъл     

                                               СП – момичета до 14г.         ІІІ м. индивидуално;          ІІІм. отборно

ВЕЛИСЛАВ ДОНКОВ ВЪЛЧЕВ - спортна гимнастика                                           

 СП – мъже                                                                          46м. многобой

ТОДОР ЙОВЧЕВ МИХАЛЕВ               - биатъл   

                                               СП – момчета до 14г.          ІХ м.   индивидуално          ІІІм. отборно

ДАНАИЛ ЗЛАТКОВ МАРИНОВ  - биатъл          

                                               СП –до 18г.                          ХІІ м. индивидуално         

 

 

СВЕТОВНА КУПА :

РАДИНА ЧАВДАРОВА ФИЛИПОВА – художествена гимнастика                                  ХV м. многобой

 

ЕВРОПЕЙСКИ  ПЪРВЕНСТВА :        

ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ГОЧЕВ супермото

                                               ЕП SM 250 кубика              I място

КОСТАДИН ДИМЧЕВ ПЕТРОВ – вдигане тежести

                                               ЕП – кадети кат. +94 кг         ІІІ м. изтласкване;  ІVм двубой;   VІІм. изхвърляне

                                               ЕП – юноши кат. +105 кг      VІІІм двубой;   VІІІм. изтласкване;  Хм. изхвърляне

НЕСТЪР НЕДКОВ НЕСТЪРОВ - борба класически стил

                                               ЕП - кадети кат. 42 кг.        VІІ м.

ДИЯНА ФИЛКОВА ГАНЧЕВА, АДЕЛИНА АНТОНОВА ПЕТРОВА – биатъл

                                               ЕП – до 16 г.                                                                        ІХ м. щафета

 

ЕВРОПЕЙСКИ МЛАДЕЖКИ ОЛИМПИЙСКИ ФЕСТИВАЛ

ВЕСЕЛИНА СТАНИМИРОВА СОТИРОВАлека атлетика     ХVІІ м. 100м с препятствия

ДРАГОМИР ПЛАМЕНОВ ПЕЕВ – спортна гимнастика       46м. многобой

 

ИЗТОЧНО ЕВРОПЕЙСКО  ПЪРВЕНСТВО :           

ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ГОЧЕВ супермото

                                               ИЕП SM 250 кубика              I място

                                               ИЕП MХ 2 мъже                   IІ място

                                               ИЕП MХ 2 младежи             IІ място

 

 

 

БАЛКАНСКИ  ИГРИ : 

                                                                      

ЕЛЕНА ИВАНОВА МИТЕВА  лека  атлетика

                                                БИ – девойки старша               ІІ м.100 м с препятствия;

                                        ІІ м.  щафета 4 х 400м

 ЗЛАТКО ЛЕФТЕРОВ ЛЕФТЕРОВ  лека  атлетика

                        БИ – юноши старша                   ІІ м.110 м с препятствия;                       

ВЕСЕЛИНА СТАНИМИРОВА СОТИРОВА  лека атлетика   

                                               БИ - девойки младша                 ІІІ м. 100 м с препятствия

                                         ІІІ м.  щафета 4 х 400м

 

ЙОАНА СТОЯНОВА ТОДОРОВА - академично гребане

                                               БИ – кадетки                                 IIІ м. – А 4х / четворка скул /

МИХАЕЛА ПЛАМЕНОВА ЯНЕВА, СНЕЖАНА ПЕТКОВА ПЕТКОВА - академично гребане

                                               БИ – старша възраст            IV м. – А 4х / четворка скул /

 

 

 

НОМИНИРАНИ ОТБОРИ  2011 г.

 

 

Спорт  БАСКЕТБОЛ

 

 

МЛАДЕЖИ

 

ИВАЙЛО ТОШКОВ ТОДОРОВ- завършил

ДЕЯН ДИМОВ БОДУРОВ - завършил

СТАНИСЛАВ КРАСИМИРОВ СТОЕВ - завършил

ЮМИТ ЕРГИН ЗАРАЛИ - завършил

 

Треньори Петко Делев, Борис Борисов,   БК „Евроинс Черно море”

І място Държавно първенство младежка лига- април 2011г.

 

ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТотбор на годината

 

АНТОН СВЕТОЗАРОВ ДИКОВ 11КЛ

АТАНАС ПЛАМЕНОВ ХАРИЗАНОВ 11 КЛ

НИКОЛАЙ СТОЯНОВ СТОЯНОВ 11 КЛ

ДЕНИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ ВУТЕВ 11 КЛ

НИКОЛАЙ ЯВОРОВ ИВАНОВ 11 КЛ

АНГЕЛ ТОДОРОВ НАЦКИН 12 КЛ

АНАТОЛИ МИРОСЛАВОВ ИВАНОВ 12 КЛ

ДЕЯН ВАЛЕНТИНОВ ДЕНЧЕВ 12 КЛ

 

Треньори Петко Делев, Борис Борисов,   БК „Евроинс Черно море”

І място Държавно първенство юноши старша възраст - 2011г.

 

НИКОЛАЙ СТОЯНОВ СТОЯНОВ 11 КЛ

ДЕНИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ ВУТЕВ 11 КЛ

АНГЕЛ ТОДОРОВ НАЦКИН 12 КЛ

Участници в Европейско първенство за 18 годишни група „Б” – І място

 

1-10 of 13