Номинирани спортисти м.Април

публикувано 8.06.2012 г., 4:26 от Elena Stefanova   [ актуализирано 22.05.2014 г., 2:53 ]
СПОРТ                                                                         Име, Фамилия Клас Клубна         принадлежност Учител по вид спорт Класиране  /място/ Дисциплина  категория Вид  първенство /юн./дев./м./ж./ отборно - индивидуално
бокс            
Душко Благовестов Михайлов 11 в БК "Черно море Варна" Димо Савов ІІІ място кат 56 кг Световно първенство младежи
             
борба класически стил            
Нестър Недков Нестъров 10 а СК"Локомотив 93" Христо Филчев I място кат.60 кг. ДЛОШ юноши 
Денис Красимиров Демиров 6 б СК"Локомотив 93" Светослав Стоянов I място 35 кг МТ "Добрич" момчета
Кристиян Тодоров Тодоров 6 б СК"Локомотив 93" Светослав Стоянов I място 53 кг МТ "Добрич" момчета
Вълкан Демиров Димов 6 б СК"Локомотив 93" Светослав Стоянов III място 85 кг МТ "Добрич" момчета
Ангел Милчев Стоянов 6 б СК"Локомотив 93" Светослав Стоянов V място 32 кг МТ "Добрич" момчета
Ивайло Александров Радев 9 в СК"Локомотив 93" Христо Филчев I място 42 кг МТ''В.Г.Илиеви''Кюстендил
Борислав Емилов Иванов 9 в СК"Локомотив 93" Неделчо Панев II място 42 кг МТ''В.Г.Илиеви''Кюстендил
Валентин Станиславов Григоров 10 б СК"Локомотив 93" Христо Филчев V място 63 кг МТ''В.Г.Илиеви''Кюстендил
             
борба свободен стил            
Ани Емилова Иванова 11 СКБ"Черноморски сокол" Кольо Добрев I място кат. 44 кг. ДЛОШ- девойки
Петранка   Дончева   Петкова 10 СКБ"Черноморски сокол" Иван Янков I място кат. 46 кг. ДЛОШ- кадетки
Нели Емилова Иванова 11 СКБ''Черноморски сокол'' Кольо Добрев II място кат. 48 кг. ДЛОШ- девойки
Недка   Калудова   Петрова 10 СКБ''Черноморски сокол'' Иван Янков II място кат. 65 кг. ДЛОШ- кадетки
Айтин Бинал Реджеб 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов I място 59 кг МТ "Истамбул" момчета
            Купа най-техничен състезател
        I място 59 кг МТ "Добрич" момчета
Якуб Сунай Мехмед 7 в СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов III място 38 кг МТ "Добрич" момчета
Марти Райчев Христов 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов III място 47 кг МТ "Добрич" момчета
Борил Стоянов Каинов 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов V място 53 кг МТ "Добрич" момчета
Айтин Бинал Реджеб 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов I място 59 кг МТ "Добрич" момчета
Данаил Янков Михайлов 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов I място 66 кг МТ "Добрич" момчета
Даниел Миланов Веселинов 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов I място 85 кг МТ "Добрич" момчета
        V място 85 кг МТ "Истамбул" момчета
кик бокс            
Кристиян Георгиев Йорданов 8 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов I място киклайт к-т 47кг. ДОП 13-14 г
        I място фул конт.51 кг ДЛП 13-14 г
Анелия   Ивайлова Симеонова 8 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов II място киклайт к-т 42 кг. ДОП 13-14 г
Християн   Иванов   Кънчев 9 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов I място лоу кик кат 51 кг ДОП юн младша възраст
Реймонд Артакович Тъвмасян 9 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов I място лоу кик кат 71 кг ДОП юн младша възраст
Теодор Димитров Христов  7 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов II място киклайт к-т 47 кг. ДОП 13-14 г
        III място фул конт.51 кг ДЛП 13-14 г
Иван Миленов Малъов 6 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов III място киклайт к-т 52 кг. ДОП 13-14 г
Николас Иванов 7 б СКБИ "Боил" Красимир Кирилов III място фул конт.47 кг ДЛП 13-14 г
Радослав Тодоров Костов 9 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов II място лоу кик кат 60 кг ДОП юн младша възраст
        I място фул конт.60 кг ДЛП юн младша възраст
Драгомир Диян Георгиев 9 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов II място лоу кик кат 60 кг ДОП юн младша възраст
Илкгюн Сали  Хасан 11 СКБИ "Боил" Красимир Кирилов II място лоу кик кат 60 кг ДОП юн старша възраст
        III място фул конт.63.5 кг ДЛП юн младша възраст
             
лека атлетика            
Силвия Георгиева Георгиева 8 б СКЛА"Евър" Цонка Господинова II място 1500 м Млад детски игри момич до 16г
        IV м  800 м Млад детски игри момич до 16г
Петър Иванов Крумов 12 СК"Ч. море Атлетик" Иван Иванов I място чук НТ"Златна Добруджа"- ст възр
        II място гюлле НТ"Златна Добруджа"- ст възр
Тихомир Ивелинов Йорданов 7 а СК"Ч. море Атлетик" Иван Иванов III място чук НТ"Златна Добруджа"- до 16 г
Радина Атанасова Михалева 10 а СКЛА "Суперспорт" Симеон Попхлебаров I място 60 м НТ"Златна Добруджа"- мл възр
        I място 200 м НТ"Златна Добруджа"- мл възр
Даниела Иванова Йорданова 9 а СКЛА "Суперспорт" Симеон Попхлебаров III място 60 м НТ"Златна Добруджа"- мл възр
        III място 200 м НТ"Златна Добруджа"- мл възр
Ванина Димова Димова 11 б СКЛА "Суперспорт" Енчо Янев I място диск НТ"Златна Добруджа"-ст възр
Никола Драгомиров Мисляков 8 б СКЛА "Суперспорт" Руслан Грозданов III място 60 м НТ"Златна Добруджа"-до 16 год
             
модерен петобой            
Аделина Антонова Петрова 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова VІ м индивидуално MT Португалия дев.до 18 год
        II място индивидуално ДП дев.  18 г- I кръг /4-бой/ 
        I място отборно ДП дев.  18 г- I кръг /4-бой/ 
Василена Симеонова Тимофеева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова III място индивидуално ДП дев.  18 г- I кръг /4-бой/ 
        I място отборно ДП дев.  18 г- I кръг /4-бой/ 
Пресияна Мартинова Дишева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова I място отборно ДП дев.  18 г- I кръг /4-бой/ 
Марио Любомиров Терзиев 10 СКМП "Ч. море 69"   Георги Михайлов Х м индивидуално MT Португалия юноши.до 18 год
Тодор Йовчев Михалев 10 б СК"Одесос 2008" Дет Желязкова 47 м шпага СП кадети до 17 г
        III м индивидуално ДП юноши  18 г- I кръг /4-бой/ 
        III м отборно ДП юноши  18 г- I кръг /4-бой/ 
Карина Радостинова Русева 8 г СК"Одесос 2008" Дет Желязкова III м отборно ДП дев.  14 г- I кръг /2-бой/ 
Мишел Пламен Петрова 7 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова III м отборно ДП дев.  14 г- I кръг /2-бой/ 
Балина Василева Димитрова 6 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова III м отборно ДП дев.  14 г- I кръг /2-бой/ 
             
плуване            
Георгия Кадоглу СК  "Астери" Гергана Василева I място 400м съчетано БИ девойки
        I място 200м съчетано БИ девойки
        II място 4х100м съчетано БИ девойки
        II място 200м бруст БИ девойки
        III място 100м бруст БИ девойки
хандбал            
Здравко Иванов Славов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров I място отборно ДП младежи до 19 год.
Георги Пламенов Стоянов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров I място отборно ДП младежи до 19 год.
Йордан Стоянов Михнев 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров I място отборно ДП младежи до 19 год.
Мартин Миленов Тодоров 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров I място отборно ДП младежи до 19 год.
Ерсин Мехмед Хюсеин 8 в ХК "Спартак" Йордан Димитров I място отборно ДП младежи до 19 год.
Дилян Илиянов Илиев 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров I място отборно ДП младежи до 19 год.
             
художествена гимнастика            
Михаела Стелиянова Вълчанова 6 а СК''ЧАР'' Дарина Кирякова IV м  многобой  МТ ''Импала" дев младша
        II място обръч  МТ ''Импала" дев младша
        II място бухалки МТ "Armonia" ст възраст
        IV м  многобой МТ "Armonia" ст възраст
Радина Чавдарова Филипова 10 а СК''ЧАР'' Филипа Филипова VII м обръч Световна Купа Лисабон
        XXIII м  многобой Световна Купа Лисабон
        ХХ м многобой Турнир от С Купа - Песаро
Comments