Номинирани спортисти м.Май

публикувано 8.06.2012 г., 4:27 от Elena Stefanova
СПОРТ / Име, Фамилия Клас Клуб Треньор Класиране Дисциплина категория
бокс          
Иван Стефанов Петров 6 БК"Черно море-Варна" Димчо Савов ІІ кат. 56 кг.
Асен Красимиров Демиров 7 БК"Черно море-Варна" Димчо Савов І кат.52 кг.
Пламен Пламенов Пейчев 6 БК"Черно море-Варна" Димчо Савов V кат. 44 кгл
Иван Ивайлов Маринов 6 БК"Черно море-Варна" Димчо Савов V кат.41 кг.
борба класически стил          
Нестър Недков Нестъров 9 СК"Локомотив 93" Христо Филчев І кат. 42 кг.
Георги Младенов Момчев 10 СК"Локомотив 93" Христо Филчев І кат. 69 кг.
Петър Емилов Иванов 11 СК"Локомотив 93" Неделчо Панев ІХ кат. 55 кг.
Николай Георгиев Добрев 12 СК"Локомотив 93" Неделчо Панев ІІІ кат. 84 кг.
борба свободен  стил          
Ани Емилова Иванова 9 СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев І кат. 38 кг.
Нели Емилова Иванова 10 СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев І кат. 46 кг.
Виктория Валериева Анастасова 9 СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев ІІ кат.52 кг.
Йоана Гахреман Аламдари-Бадлу 9 СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев ІІІ кат.60 кг.
    СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев ІІІ отборно
Айтин бинал Реджеб 6 СК"Черноморски сокол" Наско Сичанов ІІІ кат. 53 кг.
Даниел Миланов Веселинов 6 СК"Черноморски сокол" Наско Сичанов V кат.66 кг.
Цветелин Пламенов Станев 6 СК"Черноморски сокол" Наско Сичанов VІІ кат.73 кг.
Ани Емилова Иванова 9 СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев І кат. 38 кг.
Нели Емилова Иванова 10 СК"Черноморски сокол" Кольо Добрев І кат. 46 кг.
модерен петобой          
Пресияна Мартинова Дишева 7 СК "Галата 2009" Цветана Миланова ІІ индивидуално
Аделина Антонова Петрова 7 СК "Галата 2009" Невена Димитрова ІV индивидуално
Василена Симеонова Тимофеева 7 СК "Галата 2009"   VІІ индивидуално
Тодор Йовчев Михалев 8 СК "Галата 2009"   VІІ индивидуално
Данаил Златков Маринов 10 СК "Галата 2009"   VІІ индивидуално
момчета - до 18 год.       ІІІ отборно
мотокрос          
Георги Николаев Гочев 10 СК „Крейзи фокс моторс” Николай Гочев І МХ2-мъже
        І МХ2-младежи
        Х МХ2-мъже
        МХ2-младежи
        І клас S3
кик бокс          
Анелия Ивайлова Симеонова 6 СКБИ"Боил" Красимир Кирилов ІІ  кат.42 кг
Иван Иванов Пейчев 6 СКБИ"Боил" Красимир Кирилов ІІ кат. 63 кг.
плуване          
Георгия Евангелос Кадоглу 7 СК "Галата 2009" Гергана Василева ІІ 400 м. съчетано
        І 50 м. бътерфлай
        І 100 м. бътерфлай
        І 200 м. бътерфлай
фехтовка          
Василена Симеонова тимофеева 7 СК"Одесос 2008" Н.Димитрова и  ІІІ индивидуално
Ива Радославова Миланова 8 СК"Одесос 2008" Цв.Миланова ІІІ индивидуално
    СК"Одесос 2008"   І отборно- момичета
           
художествена гимнастика          
Симона Стефанова Иванова 8 КХГ"Грация" Свелана Юриевна ІІ многобой
        ІІІ бухалки
        І лента
        ІІ топка
        ІІ обръч
Comments