Резултати 2007/2012

публикувано 15.05.2012 г., 2:15 от Elena Stefanova   [ актуализирано 8.06.2012 г., 4:17 ]

Резултати 2007/2012

СПОРТНО УЧИЛИЩЕ “ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ” – ВАРНА

 град  Варна, ул. “Рупи” № 1, тел: +052) 468573, факс: +052) 301 993, e-mail:  SU_GB@mail.bg

 

ИНФОРМАЦИЯ

ЗА СПОРТНИТЕ УСПЕХИ НА УЧЕНИЦИТЕ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ 4 ГОДИНИ

Завоювани медали от Държавни първенства :

2007 година  335 медала , от тях   73 златни,      114 сребърни,                      148 бронзови           

2008 година  476 медала , от тях   156 златни,    180 сребърни,                      140 бронзови

2009 година  472 медала , от тях   201 златни,    148 сребърни,                      123 бронзови

2010 година  413 медала , от тях   170 златни,    123 сребърни,                      120 бронзови

ОБЩО :          1696 медала             600 златни     565 сребърни                       531 бронзови

 

Завоювани медали от международни първенства :

2007 година

ЕП - Владимир Урумов – вдигане тежести – кат.56 кг

юноши :  І м. двубой, І м. изтласкване,  ІІм. изхвърляне, ІІІ м. отборно;

кадети : І м. двубой, І м. изтласкване,  ІІм. изхвърляне;

ЕП – Стоян Енев - вдигане тежести – кат.62 кг юноши  - ІІІ м. отборно

ЕП – Марсел Радев – тенис – 16 г. ІІІ м. отборно

БИ – Александър Григоров – кану –  юноши  - І м. С2 500, І м. С2 1000

БИ – Петко Райков – лека атлетика – мъже - ІІІ м. 4х400

БИ –Илхан Арабаджиев, Лъчезар Радев - баскетбол – кадети - ІІІ м.

БИ – Десислава Савова - модерен петобой девойки 16 г. – І м. отборно

БИ – Тодор Кацарски - модерен петобой юноши –– ІІ м. отборно

БИ – Светлин Станев – тенис на маса юноши – ІІ м. двойки, ІІІ м. отборно

2008 година

ЕП - Владимир Урумов – вдигане тежести – кат.56 кг мъже :  ІІІ м. двубой, ІІ м. изтласкване

ЕП – Стоян Енев - вдигане тежести – кат.62 кг юноши  - ІІІ м. изтласкване

ЕКупа  - Нина Уахена – ЕЕГ – І място жени;

СП  - Нина Уахена – ЕЕГ – ІІІ място жени;

БИ – Петя Маврова – академично гребане – девойки – ІІ м. А 2-,  ІІІ м. А 4-

БИ – Десислава Савова - модерен петобой девойки 16 г. – І м. отборно

БИ – Светлин Станев – тенис на маса юноши – ІІ м. двойки, ІІІ м. отборно

2009 година

ЕП - Владимир Урумов – вдигане тежести – кат.63 кг мъже :  ІІІ м. двубой, ІІІ м. изхвърляне

СКупа – Виктория Стоянова – художествена гимнастика  – девойки  ІІІ м. ансамбъл

СП – Бояна Андреева – волейбол – девойки – ІV място

БИ – Бояна Андреева – волейбол – девойки – І място

БИ - Петя Маврова – академично гребане – девойки – ІІ м. А 2-,  ІІ м. А 4-

БИ – Паола Радева – академично гребане – девойки – ІІ м. А 2-,  ІІ м. А 4-

БИ – Магдалена Милкова – академично гребане – девойки – ІІ м. А 4-

БИ – Йоана Тодорова – академично гребане – девойки –ІІІ м. А 4х

БИ – Велислав Вълков – спортна гимнастика – младежи  Ім. многобой, І м. земна гимнастика,

І м. прескок, І м. успоредка, І м. висилка, ІІ м. кон с гривни, ІІ м.халки

БИ – Едуард Радев – спортна гимнастика – младежи  ІІ м. многобой, І м. халки

БИ – Вилислав Филипов – спортна гимнастика – младежи  ІІІ м. земна гимнастика, ІІІ м. висилка

БИ – Емил Христов – спортна гимнастика – младежи  ІІ м. прескок

БИ – Ина Димитрова – спортна гимнастика – девойки  Ім. Многобой

БИ – Ирина Георгиева – спортна гимнастика – девойки  ІІм. многобой, ІІ м. прескок, ІІІ м. земя

БИ – Магдалена Иванова – спортна гимнастика – девойки  ІІІм. многобой, І м. успоредка, ІІІ м. прескок

2010 година

ЕП – Николай Добрев – борба кл. стил – кадети – кат. 76 кг  ІІ място

ЕП – Мариян Савов – бокс  - ученици 13-14 г- ІІІ място

БИ – Златко Лефтеров – лека атлетика – юноши мл. в.- Ім. 110 м с препятствия, нац. рекорд

МОИ - Петя Маврова – академично гребане – девойки д 18 г. –Х м. А 2

СП - Петя Маврова – академично гребане – девойки до 18 г. – ІV м. А 2

БИ - Петя Маврова – академично гребане – девойки ст. в. – ІІ м. А 8+,    ІІІ м. А 2-,  ІІІ м. А 4-

БИ – Паола Радева – академично гребане – девойки ст. в. – ІІ м. А 8+,  ІІІ м. А 4-

БИ – Йоана Славова  – академично гребане – девойки ст. в. – ІІ м. А 8+,  ІІІ м. А 4-

БИ – Николета Николова  – академично гребане – девойки ст. в. – ІІ м. А 8+

БИ – Снежана Петкова  – академично гребане – девойки ст. в. – ІІ м. А 8+

БИ – Славея Проданова  – академично гребане – девойки ст. в. – ІІ м. А 8+

БИ – Йоана Тодорова – академично гребане – девойки мл. в.–ІІІ м. А 1

БИ – Ива Миланова – мод. петобой – девойки до 16 г. – ІІІ м. щафета

БИ – Диана Ганчева – мод. петобой – девойки до 16 г. – ІІІ м. щафета

Comments