РЕЗУЛТАТИ ПРЕЗ 2011 ГОДИНА

публикувано 15.05.2012 г., 2:13 от Elena Stefanova

СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  “ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ” – гр.  ВАРНА

 

РЕЗУЛТАТИ  ПРЕЗ  2011  ГОДИНА

 

 

ДЪРЖАВНИ  ПЪРВЕНСТВА               ОБЩО      441 медала,         от които :                                                                                                                                                                     158 златни  132 сребърни  151 бронзови

Участници в:

СП -  6 ученика        СК 1 ученик              ЕП -  10 ученика       ЕК 1 ученик 

ИЕП – 1 ученик     БИ -  7 ученика

Европейски младежки олимпийски фестивал – 2 ученика

 

 

ПРИЗОВИ  КЛАСИРАНИЯ

 

 

СВЕТОВНИ  ПЪРВЕНСТВА :

ГЕОРГИЯ ЕВАНГЕЛОС КАДОГЛУ  - биатъл     

                                               СП – момичета до 14г.         ІІІ м. индивидуално;          ІІІм. отборно

ВЕЛИСЛАВ ДОНКОВ ВЪЛЧЕВ - спортна гимнастика                                           

 СП – мъже                                                                          46м. многобой

ТОДОР ЙОВЧЕВ МИХАЛЕВ               - биатъл   

                                               СП – момчета до 14г.          ІХ м.   индивидуално          ІІІм. отборно

ДАНАИЛ ЗЛАТКОВ МАРИНОВ  - биатъл          

                                               СП –до 18г.                          ХІІ м. индивидуално         

 

 

СВЕТОВНА КУПА :

РАДИНА ЧАВДАРОВА ФИЛИПОВА – художествена гимнастика                                  ХV м. многобой

 

ЕВРОПЕЙСКИ  ПЪРВЕНСТВА :        

ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ГОЧЕВ супермото

                                               ЕП SM 250 кубика              I място

КОСТАДИН ДИМЧЕВ ПЕТРОВ – вдигане тежести

                                               ЕП – кадети кат. +94 кг         ІІІ м. изтласкване;  ІVм двубой;   VІІм. изхвърляне

                                               ЕП – юноши кат. +105 кг      VІІІм двубой;   VІІІм. изтласкване;  Хм. изхвърляне

НЕСТЪР НЕДКОВ НЕСТЪРОВ - борба класически стил

                                               ЕП - кадети кат. 42 кг.        VІІ м.

ДИЯНА ФИЛКОВА ГАНЧЕВА, АДЕЛИНА АНТОНОВА ПЕТРОВА – биатъл

                                               ЕП – до 16 г.                                                                        ІХ м. щафета

 

ЕВРОПЕЙСКИ МЛАДЕЖКИ ОЛИМПИЙСКИ ФЕСТИВАЛ

ВЕСЕЛИНА СТАНИМИРОВА СОТИРОВАлека атлетика     ХVІІ м. 100м с препятствия

ДРАГОМИР ПЛАМЕНОВ ПЕЕВ – спортна гимнастика       46м. многобой

 

ИЗТОЧНО ЕВРОПЕЙСКО  ПЪРВЕНСТВО :           

ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ГОЧЕВ супермото

                                               ИЕП SM 250 кубика              I място

                                               ИЕП MХ 2 мъже                   IІ място

                                               ИЕП MХ 2 младежи             IІ място

 

 

 

БАЛКАНСКИ  ИГРИ : 

                                                                      

ЕЛЕНА ИВАНОВА МИТЕВА  лека  атлетика

                                                БИ – девойки старша               ІІ м.100 м с препятствия;

                                        ІІ м.  щафета 4 х 400м

 ЗЛАТКО ЛЕФТЕРОВ ЛЕФТЕРОВ  лека  атлетика

                        БИ – юноши старша                   ІІ м.110 м с препятствия;                       

ВЕСЕЛИНА СТАНИМИРОВА СОТИРОВА  лека атлетика   

                                               БИ - девойки младша                 ІІІ м. 100 м с препятствия

                                         ІІІ м.  щафета 4 х 400м

 

ЙОАНА СТОЯНОВА ТОДОРОВА - академично гребане

                                               БИ – кадетки                                 IIІ м. – А 4х / четворка скул /

МИХАЕЛА ПЛАМЕНОВА ЯНЕВА, СНЕЖАНА ПЕТКОВА ПЕТКОВА - академично гребане

                                               БИ – старша възраст            IV м. – А 4х / четворка скул /

 

 

 

НОМИНИРАНИ ОТБОРИ  2011 г.

 

 

Спорт  БАСКЕТБОЛ

 

 

МЛАДЕЖИ

 

ИВАЙЛО ТОШКОВ ТОДОРОВ- завършил

ДЕЯН ДИМОВ БОДУРОВ - завършил

СТАНИСЛАВ КРАСИМИРОВ СТОЕВ - завършил

ЮМИТ ЕРГИН ЗАРАЛИ - завършил

 

Треньори Петко Делев, Борис Борисов,   БК „Евроинс Черно море”

І място Държавно първенство младежка лига- април 2011г.

 

ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТотбор на годината

 

АНТОН СВЕТОЗАРОВ ДИКОВ 11КЛ

АТАНАС ПЛАМЕНОВ ХАРИЗАНОВ 11 КЛ

НИКОЛАЙ СТОЯНОВ СТОЯНОВ 11 КЛ

ДЕНИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ ВУТЕВ 11 КЛ

НИКОЛАЙ ЯВОРОВ ИВАНОВ 11 КЛ

АНГЕЛ ТОДОРОВ НАЦКИН 12 КЛ

АНАТОЛИ МИРОСЛАВОВ ИВАНОВ 12 КЛ

ДЕЯН ВАЛЕНТИНОВ ДЕНЧЕВ 12 КЛ

 

Треньори Петко Делев, Борис Борисов,   БК „Евроинс Черно море”

І място Държавно първенство юноши старша възраст - 2011г.

 

НИКОЛАЙ СТОЯНОВ СТОЯНОВ 11 КЛ

ДЕНИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ ВУТЕВ 11 КЛ

АНГЕЛ ТОДОРОВ НАЦКИН 12 КЛ

Участници в Европейско първенство за 18 годишни група „Б” – І място

 

Comments