Спортист на месец май 2014 година

публикувано 10.06.2014 г., 23:50 от Elena Stefanova
               СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА
НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ
  МЕСЕЦ  МАЙ  2014 година
СПОРТ                                                                         Име, Фамилия Клас Учител по вид спорт Класи ране  /място/ Дисциплина  категория Вид  първенство /юн./дев./м./ж./ отборно - индивидуално
баскетбол - юноши          
Ангел   Димитров   Пейчинов 12 Борис Борисов III място отборно ДП юноши до 18 г.
Венелин   Пламенов   Христов 12 Борис Борисов III място отборно ДП юноши до 18 г.
Стефан   Иванов   Костадинов 11 Борис Борисов III място отборно ДП юноши до 18 г.
Ваньо   Валентинов   Маринов 11 Борис Борисов III място отборно ДП юноши до 18 г.
Любослав   Мирославов   Влаев 11 Борис Борисов III място отборно ДП юноши до 18 г.
           
баскетбол - девойки          
Борислава Веселинова Христова 11 Венцеслав Гечев ІІІ отборно ДП девойки до 19 г 
          MVP на първенството
Сюлюбе Сейфетинова Мехмедова 11 Венцеслав Гечев ІІІ отборно ДП девойки до 18 г 
Симона Станиславова Савова 11 Венцеслав Гечев ІІІ отборно ДП девойки до 18 г 
Вера Ицова Николова 11 Венцеслав Гечев ІІІ отборно ДП девойки до 18 г 
Емине Кемал Хасан 12 Венцеслав Гечев ІІІ отборно ДП девойки до 18 г 
Христина Ганчева Ганчева 9 в Венцеслав Гечев ІІІ отборно ДП девойки до 18 г 
           
борба класически стил          
Севгин Хасан Мехмед 10 б Христо Филчев ІІІ място кат. 54 кг. ЕП кадети
Ивайло Александров Радев 9 в Христо Филчев VII място  кат 42 кг ЕП кадети
Денис Красимиров Демиров 6 б Светослав Стоянов I място кат 32 кг ДЛОШ деца
      I място кат 32 кг Турнир св борба гр Дулово
Кристиян Тодоров Тодоров 6 б Светослав Стоянов III място кат 53 кг ДЛОШ деца
      III място кат 53 кг Турнир св борба гр Дулово
вдигане тежести          
Петър Петев Тодоров 9 б Пламен Генчев VIII място  56 кг двубой ЕП юноши
      VII място  56 кг изхвърляне ЕП юноши
      IХ място  56 кг изтласкване ЕП юноши
Николай Тодоров Георгиев 10 а Живко Николов V място  85 кг двубой ЕП юноши
      V място  85 кг изхвърляне ЕП юноши
      V място  85 кг изтласкване ЕП юноши
           
кик бокс          
Християн   Иванов   Кънчев 9 Красимир Кирилов І м стил К1  кат 51 кг ДЛП юн мл възраст
           
лека атлетика          
Силвия Георгиева Георгиева 8 б Цонка Господинова VI място  800 м БИ кадетки
      ІІ място 800 м Нац   шампионат мл  възраст 
Пресиян Росенов Матеев 9 Цонка Господинова I място 4х100м Нац   шампионат мл  възраст 
Мариела Красимирова Петрова 12 б Цонка Господинова ІІІ място 3000 преп. Нац   шампионат ст възраст 
Ева Петрова Спасова 10 а Георги Тихов ІІ място 200 м Нац   шампионат мл  възраст 
      ІІ място 4 х 400 м Нац   шампионат мл  възраст 
      ІІІ място 400 м преп. Нац   шампионат ст възраст 
Веселина Йорданова Димитрова 8 б Георги Тихов ІІ място 4 х 400 м Нац   шампионат мл  възраст 
Цонка Ивайлова Лачева 11 б Георги Тихов ІІ място 3000 преп. Нац   шампионат ст възраст 
Виктор Енвер Далипи 10 а Руслан Грозданов ІІ място 110 м преп. Нац   шампионат мл  възраст 
Мартин Димитров Киров 12 б Руслан Грозданов ІІ място 400 м преп. Нац   шампионат ст възраст 
      ІІІ място 4 х 400 м Нац   шампионат ст възраст 
Емил Илиянов Георгиев 12 б Руслан Грозданов ІІІ място 4 х 400 м Нац   шампионат ст възраст 
Денислав Илиев Йорданов 11 б Руслан Грозданов ІІІ място 4 х 400 м Нац   шампионат ст възраст 
Божидара Стефанова Антонова 11 б Руслан Грозданов ІІІ място хвърляне на копие Нац   шампионат ст възраст 
Петър Иванов Крумов 12 Иван Иванов І място хвърляне на чук ДИП старша възраст
      ІІ място хвърляне на чук Т-р "Дионисополис"
Аркан Галинов Йорданов 11 Иван Иванов ІІІ място хвърляне на копие ДИП старша възраст
      ІІ място хвърляне на копие Т-р "Дионисополис"
           
модерен петобой          
Пресияна Мартинова Дишева 9 а Дет Желязкова II м индивидуално ДП 2кръг девойки до 21 год./4бой/
      І м отборно ДП 2кръг девойки до 21 год./4бой/
      III м шпага ДП финали фехт кадетки
      І м отборно шпага ДП финали фехт кадетки
Ива Радославова Миланова 10 а Дет Желязкова І м шпага ДП финали фехт кадетки
Василена Симеонова Тимофеева 9 а Дет Желязкова III м индивидуално ДП 2кръг девойки до 21 г./4бой/
      І м отборно ДП 2кръг девойки до 21 г./4бой/
      III м индивидуално ДП дев.16 г-I кръг/3-бой/ 
      І м отборно ДП дев.16 г-I кръг/3-бой/ 
      II м шпага ДП финали фехт кадетки
      І м отборно шпага ДП финали фехт кадетки
Диана Филкова Ганчева 11 б Дет Желязкова І м отборно ДП 2кръг девойки до 21 год./4бой/
Йоана Евгениева Радулова 9 а Дет Желязкова І м отборно ДП дев.16 г-I кръг/3-бой/ 
Карина Радостинова Русева 8 г Дет Желязкова І м отборно ДП дев.16 г-I кръг/3-бой/ 
      І м отборно шпага ДП финали фехт кадетки
Аделина Антонова Петрова 9 а Дет Желязкова І м отборно шпага ДП финали фехт кадетки
Марио Любомиров Терзиев 10   Георги Михайлов І м шпага ДП финали фехт  кадети
      II м отборно шпага ДП финали фехт  кадети
      46 м индивидуално СП юноши до 18 г /4-бой/ 
Тодор Йовчев Михалев 10 б Дет Желязкова III м отборно ДП 2кръг младежи до 21 год./4бой/
      І м отборно шпага ДП финали фехт  кадети
Данаил Златков Маринов 12 а Дет Желязкова ІІІ отборно ДП 2кръг младежи до 21 год./4бой/
Иван Валериев Жеков 9 а Дет Желязкова І м отборно шпага ДП финали фехт  кадети
           
плуване          
Василики Кадоглу 5 а Гергана Василева І м 100м бътерфлай МТ 1ва Купа плув таланти
      І м 100м кроул МТ 1ва Купа плув таланти
      I м 200м съчетано МТ 1ва Купа плув таланти
      I м 4х50м смес щаф МТ 1ва Купа плув таланти
      I м 4х50 м св стил МТ 1ва Купа плув таланти
        Купа за най-добър плувец при 11 годишни
Благовест Александров Тодоров 6 б Жанет Щерева І м 50м бътерфлай MT"Делфин къп"Скопие юн мл
      І м 100м бътерфлай MT"Делфин къп"Скопие юн мл
      II м 100 м св стил MT"Делфин къп"Скопие юн мл
      III м 1500 м св стил MT"Делфин къп"Скопие Опен
      III м 100 м гръб MT"Делфин къп"Скопие юн мл
Валентин Валентинов Вълканов 5 а Жанет Щерева II м 200 м св стил MT"Делфин къп"Скопие деца 12г
спортна стрелба          
Йордан Иванов Иванов 11 в Доника Димитрова І м 60 изстр. пушка  III МТ „Сандански” юноши
Пламена Иванова Добрева 12 а Нина Дякова ІІ м 40 изстр. пистолет  III МТ „Сандански” девойки
           
хандбал          
Диян Христофоров Стоянов 7 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
      от домакина на първенството: най-полезен състезател
      І м отборно ХХІ Детски т-р за Купа
Благовест Петров Димитров 7 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
          най-добър пивот
      І м отборно  "Димитър Гурбалов"
          най-добър пивот
Стефан Иванов Димитров 6 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
         
      І м отборно ХХІ Детски т-р "Д.Гурбалов"
          най-добър вратар на турнира
       
най-добър вратар в идеалния отбор
Живко Миленов Тодоров 6 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
      І м отборно ХХІ Детски т-р "Д.Гурбалов"
Виктор Николаев Марчев 6 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
      І м отборно ХХІ Детски т-р "Д.Гурбалов"
Даниел Антонов Янакиев 6 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
      І м отборно ХХІ Детски т-р "Д.Гурбалов"
          най-добър разпределител
Димитър Николаев Николов 6 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
      І м отборно ХХІ Детски т-р "Д.Гурбалов"
Валентин Георгиев Димитров 6 б Йордан Димитров II м отборно ДП юноши младша възр.14г
      І м отборно ХХІ Детски т-р "Д.Гурбалов"
           
художествена гимнастика          
Катерина Маринова Маринова 8 Филипа Филипова ІІІ м многобой  MT "Каламата" девойки
      ІІІ м лента MT "Каламата" девойки
      ІІІ м бухалки MT "Каламата" девойки
      ІІІ м многобой  ДП "Елит" дев ст в
      I м топка ДП "Елит" дев ст в
      I м лента ДП "Елит" дев ст в
      I м бухалки ДП "Елит" дев ст в
      V м  лента СК Минск девойки 
Радина Чавдарова Филипова 10 а Филипа Филипова IV м  многобой  ДП "Елит" жени
      ІІІ м обръч ДП "Елит" жени
      ІІІ м топка ДП "Елит" жени
Виолета Деянова Михайлова 5 а Здравка Пенчева I м въже МТ Солун дев мл възраст
           
    Здравка Пенчева     МТ "Стара Загора"
Галена Галинова Генова 5 а Здравка Пенчева ІІ м многобой  ДТ"Цветята на Бългрия"ДМВ"В"
Денислава Ивайлова Георгиева 5 а Ина Димитрова ІІІ м многобой  МТ "Академик" ДМВ"В"
           
Comments