СПОРТНО УЧИЛИЩЕ "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ МЕСЕЦ ЮЛИ 2014 година

публикувано 11.08.2014 г., 5:28 от Elena Stefanova
               СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА
НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ
  МЕСЕЦ  ЮЛИ  2014 година


СПОРТ                                                                         Име, Фамилия Клас Клубна         принадлежност Учител по вид спорт Класиране  /място/ Дисциплина  категория Вид  първенство /юн./дев./м./ж./ отборно - индивидуално
борба класически стил            
Севгин Хасан Мехмед 10 б СК"Локомотив 93" Христо Филчев V място кат. 54 кг. СП кадети
Ивайло Александров Радев 9 в СК"Локомотив 93" Христо Филчев VII място кат. 42 кг. СП кадети







гребане            
Симона Георгиева Костадинова 9 СКГ "Черно море" Георги Георгиев I място А 1х скиф ДОШ дев. младша възрааст
        I място А 2х скул ДОШ дев. младша възрааст
        ІІ място отборно ДОШ дев. младша възрааст
Полина Георгиева Костадинова 9 СКГ "Черно море" Георги Георгиев I място А 2х скул ДОШ дев. младша възрааст
        IIІ място  А 2- без рулева ДОШ дев. младша възрааст
        ІІ място отборно ДОШ дев. младша възрааст
Ивета Георгиева Иванова 8 г СКГ "Черно море" Георги Георгиев IIІ място  А 2- без рулева ДОШ дев. младша възрааст
        ІІ място отборно ДОШ дев. младша възрааст
Станислав Дениславов Андреев 10 а СКГ "Черно море" Георги Георгиев IIІ място  А 1х скиф ДОШ   МЪЖЕ
             
лека атлетика            
Петър Иванов Крумов 12 б СК"Ч. море Атлетик" Иван Иванов IV м  Чук (6 кг) БП юноши старша възраст
             
модерен петобой            
Аделина Антонова Петрова 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІ място индивидуално ДП дев.16 г-2 кръг/3-бой/ 
        ІІ място отборно ДП дев.16 г-2 кръг/3-бой/ 
            ЕП девойки до 16 г- /3-бой/ 
        ІІІ  място индивидуално ДП дев.  18 г- IIкръг /4-бой/ 
        І място отборно ДП дев.  18 г- IIкръг /4-бой/ 
Карина Радостинова Русева 8 г СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І място индивидуално ДП дев.14 г- II кръг /2-бой/ 
        ІІ място отборно ДП дев.14 г- II кръг /2-бой/ 
        ІІ място отборно ДП дев.16 г-2 кръг/3-бой/ 
Балина Василева Димитрова 6 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІ място отборно ДП дев.16 г-2 кръг/3-бой/ 
        ІІ място отборно ДП дев.14 г- II кръг /2-бой/ 
Пресияна Мартинова Дишева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІ място индивидуално ДП дев.  18 г- IIкръг /4-бой/ 
        І място отборно ДП дев.  18 г- IIкръг /4-бой/ 
        участие   ЕП девойки до 18 г- /4-бой/ 
Василена Симеонова Тимофеева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І място отборно ДП дев.  18 г- IIкръг /4-бой/ 
        участие   ЕП девойки до 18 г- /4-бой/ 
Тодор Йовчев Михалев 10 б СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІІ  място отборно ДП младежи 18г-IIкръг/4-бой/ 
Иван Валериев Жеков 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІІ  място отборно ДП младежи 18г-IIкръг/4-бой/ 
        ІІІ  място отборно ДП младежи.16г-2 кръг/3-бой/ 
Крум Крумов Илиев 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІІ  място отборно ДП младежи.16г-2 кръг/3-бой/ 
Мишел Пламен Петрова 7 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова ІІ място отборно ДП дев.14 г- II кръг /2-бой/ 
Марио Любомиров Терзиев 10 СКМП "Ч. море 69"   Георги Михайлов 40 място индивидуално ЕП юноши до 18 г- /4-бой/ 
        ІІ място индивидуално ДП юноши 18 г- IIкръг /4-бой/ 
плуване            
Георгия Кадоглу 9 СК  "Астери" Гергана Василева XII място 400 м съчетано ЕП   девойки
        XII място  200  съчетано ЕП   девойки
        XII място 200 м бруст ЕП   девойки
        І място 200 м бътерфлай  ДЛОП жени 50м
        І място  200  съчетано ДЛОП жени 50м
        ІІІ  място 100 м бътерфлай  ДЛОП жени 50м
        ІІІ  място 50 м бътерфлай  ДЛОП жени 50м
        ІІІ  място 50 м гръб ДЛОП жени 50м
        І място 200м св стил ДЛОП дев старша възраст 50м
        І място 400м св стил ДЛОП дев старша възраст 50м
        І място 800м св стил ДЛОП дев старша възраст 50м
        І място 50 м бътерфлай  ДЛОП дев старша възраст 50м
        І място 50 м бруст ДЛОП дев старша възраст 50м
        ІІ място 4х100м смес щаф ДЛОП дев старша възраст 50м
        ІІІ  място 4х100 м св стил ДЛОП дев старша възраст 50м
        ІІІ  място 4х200 м св стил ДЛОП дев старша възраст 50м
Стефчо Емилов Стефчев 10 а ПСК "Черно море" Никола Николов ІІ място 200 м бътерфлай  ДЛОП мъже 50м
Виктор Калоянов Николов 9 б ПСК "Черно море" Никола Николов ІІІ  място 100 м бруст ДЛОП юноши старша възраст 50м
        ІІІ  място 200 м бруст ДЛОП юноши старша възраст 50м
        ІІІ  място  200  съчетано ДЛОП юноши старша възраст 50м
        І място 4х200 м св стил ДЛОП юноши старша възраст 50м
Явор Яворов Цонев 9 б ПСК "Черно море" Никола Николов І място 4х200 м св стил ДЛОП юноши старша възраст 50м
Христо Георгиев Христов 8 г ПСК "Черно море" Никола Николов І място 4х200 м св стил ДЛОП юноши старша възраст 50м
спортна гимнастика            
Денислав Данаилов Дамянов 9 б ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място земна гимнастика ДЛОП  младежи


    І място отборно ДЛОП  младежи
Дамян Андреев Андреев 7 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място халки ДЛОП  юн.младша възраст
        ІІІ място земна гимнастика ДЛОП  юн.младша възраст
        І място отборно ДЛОП  юн.младша възраст
Радослав Руменов Рачев 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І място отборно ДЛОП  юн.младша възраст
Стефан Росенов Стоянов 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І място отборно ДЛОП  юн.младша възраст
Илко Деянов Стоянов 7 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І място отборно ДЛОП  юн.младша възраст
Людмил Красимиров Христов 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров І място отборно ДЛОП  юн.младша възраст
Живко Владимиров Стоянов 5 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП момчета старша възраст
Димитър Бориславов Колев 5 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП момчета старша възраст
Радослав Николаев Вълков 5 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП момчета старша възраст
Станислав Петев Василев 9 б ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място кон с гривни ДЛОП  юн.старша възраст
        ІІІ място халки ДЛОП  юн.старша възраст
        ІІІ място прескок ДЛОП  юн.старша възраст
        ІІ място отборно ДЛОП  юн.старша възраст
Иван Светославов Илиев 9 в ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП  юн.старша възраст
Мариян Петров Василев 9 в ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП  юн.старша възраст
Руси Славчев Костадинов 9 в ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП  юн.старша възраст
Красимир Любомиров Васов 9 б ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП  юн.старша възраст
Габриел Валентинов Илиев 8 г ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОП  юн.старша възраст
Деница Венелинова Иванова 7 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова ІІІ място многобой ДЛОП дев. старша възраст
        ІІ място земна гимнастика ДЛОП дев. старша възраст
        ІІІ място прескок ДЛОП дев. старша възраст
        ІІІ място смесена успоредка ДЛОП дев. старша възраст
        ІІІ място греда ДЛОП дев. старша възраст
Габриела Пламенова Петрова 8 г ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова ІІІ място греда ДЛОП кадетки
Ина Руменова Димитрова 11 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І място земна гимнастика ДЛОП жени
        ІІІ място греда ДЛОП жени
        І място отборно ДЛОП жени
Ирина Иванова Георгиева 11 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І място отборно ДЛОП жени
Теодора Кирилова Атанасова 12 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І място отборно ДЛОП жени
хандбал            
    ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно МТ 14 год. гр.Каракал Румъния
    ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно МТ 16 год. гр.Каракал Румъния
             
Comments