СПОРТНО УЧИЛИЩЕ "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ МЕСЕЦ ЮНИ 2014 година

публикувано 11.08.2014 г., 5:21 от Elena Stefanova   [ актуализирано 11.08.2014 г., 5:23 ]
               СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ" гр. ВАРНА
НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ
  МЕСЕЦ  ЮНИ  2014 година


СПОРТ                                                                         Име, Фамилия Клас Клубна         принадлежност Учител по вид спорт Класи ране  /място/ Дисциплина  категория Вид  първенство /юн./дев./м./ж./ отборно - индивидуално
баскетбол - юноши            
Мартин Светославов Стефанов 7 б БК "Ч. море порт Варна" Борис Борисов III място отборно ДП момчета до 14 г.
Мартин Дениславов Коцев 9 в БК "Ч. море порт Варна" Борис Борисов III място отборно ДП кадети до 16 г.
Кирил Методиев Вучев 8 б БК "Ч. море порт Варна" Борис Борисов III място отборно ДП кадети до 16 г.
Мартин Данаилов Георгиев 8 б БК "Ч. море порт Варна" Борис Борисов III място отборно ДП кадети до 16 г.
Симеон Стефанов Георгиев 8 б БК "Ч. море порт Варна" Борис Борисов III място отборно ДП кадети до 16 г.
бокс            
Душко Благовестов Михайлов 11 в БК "Черно море Варна" Димо Савов I място кат 56 кг ДЛОП 2-ри кръг+Купа"България"
Илкгюн Сали Хасан 11 в БК "Черно море Варна" Димо Савов IIІ място  кат 60 кг ДЛОП 2-ри кръг+Купа"България"
баскетбол - девойки            
Венцислава Венциславова Троева 8 б БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
Виктория Веселинова Николова 8 б БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
Глория Ивелинова Димитрова 8 а БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
Мартина Николаева Неделчева 8 б БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
Виктория Бориславова Георгиева 9 в БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
Христина Ганчева Ганчева 9 в БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
Християна Георгиева Стоянова 9 в БК"Черно море - Одесос" Венцеслав Гечев I място отборно ДП кадетки
борба класически стил            
Виктор Веселинов Кирилов 8 а СК"Локомотив 93" Христо Филчев ІІ място  кат.+85 кг. ДЛОШ момчета
Филип Ралин Радев 8 а СК"Локомотив 93" Неделчо Панев IIІ място  кат. 85 кг. ДЛОШ момчета
Борислав Емилов Иванов 9 в СК"Локомотив 93" Неделчо Панев I място кат 42 кг ДЛОШ кадети
        IIІ място  отборно ДЛОШ кадети
Ивайло Александров Радев 9 в СК"Локомотив 93" Христо Филчев IIІ място  кат 46 кг ДЛОШ кадети
        IIІ място  отборно ДЛОШ кадети
Валентин Станиславов Григоров 10 б СК"Локомотив 93" Христо Филчев I място кат 63 кг ДЛОШ кадети
        най-техничен състезател ДЛОШ кадети
        IIІ място  отборно ДЛОШ кадети
Междун Мустафов Ахмедов 10 б СК"Локомотив 93" Христо Филчев I място кат 69 кг ДЛОШ кадети
        IIІ място  отборно ДЛОШ кадети
Милен Николаев Милчев 11 а СК"Локомотив 93" Христо Филчев IIІ място  кат. 100 кг. ДЛОШ кадети
        IIІ място  отборно ДЛОШ кадети
борба свободен стил            
Даниел Миланов Веселинов 8 г СКБ''Черноморски сокол'' Наско Сичанов IIІ място  кат. 85 кг. ДЛОШ момчета
вдигане тежести            
Мелкон Сираган Папазян 11в СК Титан Ж.Николов I място 69 кг двубой ДЛШ юноши
        I място 69 кг изхвърл ДЛШ юноши
        I място 69 кг изтласкв ДЛШ юноши
Александър Димитров Иванов 11 в СК Титан Ж.Николов I място 85 кг двубой ДЛШ юноши
        I място 85 кг изхвърл ДЛШ юноши
        I място 85 кг изтласкв ДЛШ юноши
Хенрик Серобович Тер-Гаманян 10 а СКВТ "Титан" Живко Николов ІІ място 69 кг двубой ДЛШ юноши
        ІІ място 69 кг изхвърл ДЛШ юноши
        ІІ място 69 кг изтласк. ДЛШ юноши
Николай Тодоров Георгиев 10 а СКВТ "Титан" Живко Николов I място 85 кг двубой ДЛШ кадети
        I място 85 кг изхвърл ДЛШ кадети
        I място 85 кг изтласк. ДЛШ кадети
Мерхан Сунай Мехмед 10 а СКВТ "Титан" Живко Николов I място 50 кг двубой ДЛШ кадети
        I място 50 кг изтласкв ДЛШ кадети
        I място 50 кг изхвърл ДЛШ кадети
Денислав Хараланов Хараланов 9 б СКВТ "Титан" Живко Николов IIІ място  над 94кг двубой ДЛШ кадети
        IIІ място  над 94кг изтласкв ДЛШ кадети
        IIІ място  над 94кг изхвърл ДЛШ кадети
Стоян Стоянов Петров 7 в СКВТ "Титан" Живко Николов ІІ място 40 кг изхвърл ДЛШ деца
Христо Димитров Христов 6 б СКВТ "Титан" Живко Николов IIІ място  62 кг двубой ДЛШ деца

      IIІ място  62 кг изтласкв ДЛШ деца
        IIІ място  62 кг изхвърл ДЛШ деца
Петър Петев Тодоров 9 б СКВТ "Черно море" Пламен Генчев I място 56 кг двубой ДЛШ юноши
        ІІ място 56 кг изхвър. ДЛШ юноши
        I място 56 кг изтласк. ДЛШ юноши
Красимир Петров Ненов 11 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ място 77 кг двубой ДЛШ юноши
        ІІ място 77 кг.изхвър. ДЛШ юноши
        IIІ място  77 кг изтласк. ДЛШ юноши
Димо Андонов Янчев 11 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев IIІ място  69 кг двубой ДЛШ юноши
        IIІ място  69 кг изхвърл ДЛШ юноши
        IIІ място  69 кг изтласкв ДЛШ юноши
Евгени Светланов Стоянов 12 б СКВТ "Черно море" Пламен Генчев IIІ място  над 105кг двубой ДЛШ юноши
        IIІ място  над 105кг изхвър. ДЛШ юноши
        IIІ място  над 105кг изтласк. ДЛШ юноши
Милен Ивайлов Иванов 8 в СКВТ "Черно море" Пламен Генчев ІІ място 85 кг двубой ДЛШ кадети
        IIІ място  85 кг изхвърл ДЛШ кадети
        ІІ място 85 кг изтласкв ДЛШ кадети
гребане            
Симона Георгиева Костадинова 9 СКГ "Черно море" Георги Георгиев I място А 2х скул ДИШ дев. младша възрааст
Полина Георгиева Костадинова 9 СКГ "Черно море" Георги Георгиев I място А 2х скул ДИШ дев. младша възрааст
Станислав Дениславов Андреев 10 а СКГ "Черно море" Георги Георгиев II място  А 1х лека катег ДИШ дев. младша възрааст
кану-каяк            
Борис Красимиров Босилков 9 а СК "Ч. Море - Бриз" Христина Иванова ІІ С1 500 ДОШ младша
        ІІ С1 1000 ДОШ младша
лека атлетика            
Станислав Светлозаров Станков 8 б СК"Супер спорт-Варна" Руслан Грозданов ІІ място  100м с препятствия Нац   шампионат момч до 16 год 
        ІІІ място 4 х 100 м Нац   шампионат момч до 16 год 
Никола Драгомиров Мисляков 8 б СК"Супер спорт-Варна" Руслан Грозданов ІІІ място 4 х 100 м Нац   шампионат момч до 16 год 
Силвия Георгиева Георгиева 8 б СКЛА "Евър" Цонка Господинова II място  1500 м Нац   шампионат момч до 16 год 
Веселина Йорданова Димитрова 8 б СК"Ч. море Атлетик" Георги Тихов І място 4 х 100м Нац   шампионат момч до 16 год 
Дария Любенова Любенова 11 б СК"Ч. море Атлетик" Георги Тихов ІІІ място 4 х 100м Нац   шампионат мъже и жени 
модерен петобой            
Пресияна Мартинова Дишева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І място отборно шпага ДП финали фехтoвка девойки
        II място  шпага ДП финали фехтoвка девойки
Василена Симеонова Тимофеева 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І място отборно шпага ДП финали фехтoвка девойки
Аделина Антонова Петрова 9 а СК"Одесос 2008" Дет Желязкова І място отборно шпага ДП финали фехтoвка девойки
Марио Любомиров Терзиев 10 СКМП "Ч. море 69"   Георги Михайлов II място  отборно шпага ДП финали фехт младежи
плуване            
Василики Кадоглу 5 а СК  "Астери" Гергана Василева І НРекорд 200м съчетано ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І НРекорд 100м бътерфлай ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І НРекорд 100м гръб ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І място 100м св стил ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І място 200м св стил ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І място 4х1000м смес щаф ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І място 4х100 м св стил ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        І място Купа момичета ДЛОП "Весел делфин"11г, 50м
        ІІ място комплексно  
Ива Радославова Миланова 10 а СК"Одесос 2008" Цв. Миланова І място 200 м бруст ДЛОП деца до 12 г, 50м
        ІІ място 100 м гръб ДЛОП деца до 12 г, 50м
Михаил Ивайлов Александров 5 а СК"Одесос 2008" Цв. Миланова ІІ място 200 м съчетано ДЛОП деца до 12 г, 50м
        ІІІ място 100 м делфин ДЛОП деца до 12 г, 50м
спортна гимнастика            
Дамян Андреев Андреев 7 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място земна гимнастика ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
        ІІ място прескок ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
        ІІ място отборно ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
Радослав Руменов Рачев 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
Стефан Росенов Стоянов 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІ място отборно ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
Живко Владимиров Стоянов 5 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Тодор Тодоров ІІІ място висилка ДЛОТ купи"Р. България" момч ст
        І място отборно ДЛОТ купи"Р. България" момч ст
Ива Ивайлова Баракова 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І място отборно ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
Евгения Савова Евгениева 6 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І място отборно ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
Симона Димчева Атанасова 5 а ГСК "ИКГ Ч.юнак" Росица Найденова І място отборно ДЛОТ купи"Р. България" юн мл
хандбал            
Ерсин Мехмед Хюсеин 8 в ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
            най-добър вратар на турнира
Ивелин Бончев Йорданов 8 в ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
Николай Петков Ненчев 8 в ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
Здравко Иванов Славов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
            най-добра лява свръзка
Георги Пламенов Стоянов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
            най-добър защитник
Дилян Илиянов Илиев 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
            най-добър разпределител
Йордан Стоянов Михнев 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
            най-добър пивот 
Мартин Миленов Тодоров 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
            най-добро дясно крило
Панайот Илков Панайотов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
Павел Павлов Костов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
Станислав Божидаров Йорданов 9 б ХК "Спартак" Йордан Димитров І място отборно ДП юноши ст възраст до 16 г.
художествена гимнастика            
Катерина Маринова Маринова 8 КХГ "Чар ДКС" Филипа Филипова IV м  обръч ЕП девойки 
        IV м  бухалки ЕП девойки 
        VI м  лента ЕП девойки 
Comments